Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Рибачука І.Д.

•                СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від   17 грудня  2019 року                                                               №  146

Про затвердження висновку

про доцільність позбавлення батьківських прав Рибачука І.Д.

Розглянувши заяву Рибачук Галини Миколаївни, жительки с.Семенівка,  щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Рибачука Ігоря Дмитровича відносно малолітнього Рибачука Миколи Ігоровича, беручи до уваги подані  документи, враховуючи протокол опікунської ради, керуючись ст. 11, 12 Закону України «Про охорону дитинства» п. 2 ст. 164, ст. 19, 150, 180 Сімейного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав Рибачука Ігоря Дмитровича відносно його малолітнього сина Рибачука Миколи Ігоровича, у зв’язку з тим, що батько ухиляється від виконання батьківських обов’язків, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                            Н.В.Семенюк

рішенням виконавчого комітету

Семенівської сільської ради

від  17.12.2019 року №146

Висновок про доцільність позбавлення батьківських прав Рибачука І.Д.

Органом опіки і піклування, виконавчим комітетом Семенівської сільської ради, розглянуто та вивчено надані жителькою с.Семенівка Рибачук Галиною Миколаївною матеріали щодо позбавлення батьківських прав її колишнього чоловіка та батька її малолітнього сина Рибачука Ігоря Дмитровича, 1986  року народження, жителя м.Нововолинськ Волинської області.

Встановлено, що Рибачук Ігор Дмитрович протягом шести останніх років не виконує батьківських обов’язків  відносно малолітнього сина Рибачука Миколи Ігоровича, 22.05.2009 року народження, жителя с.Семенівка:  не піклується про його здоров’я, фізичний та духовний розвиток, не створює належних умов для розвитку його природних здібностей, не готує до самостійного життя та праці. У виписці з амбулаторної картки дитини вказано, що в період з 2015 року по даний час в лікарню звертається виключно мати дитини, у характеристиці зі школи зазначено, що лише мати займається вихованням дитини, батько жодного разу в школі не був, не цікавиться його життям. Згідно з довідкою про стан заборгованості з Нововолинського міського відділу виконавчої служби борг по аліментах становить 45528, 50 гривень.

Працівниками сільської ради було здійснено виїзд в сім’ю Рибачук Галини Миколаївни, де було зафіксовано відсутність батька в житті дитини, сусіди Дуднік Алла Павлівна та Пасічник Олеся Сергіївна також підтвердили цей факт.

Під час телефонної розмови Рибачук І.Д. заявив, що він байдужий до своєї колишньої сім’ї і не заперечує проти позбавлення його батьківських прав.

Оскільки Рибачук Ігор Дмитрович самоусувається від виконання своїх батьківських обов'язків, чим порушує права дитини та діюче законодавство, доцільним є позбавлення його батьківських прав відносно малолітнього сина Рибачука Миколи Ігоровича, 22.05.2009 року народження.

Секретар ради                                                                        О.М.Гортовлюк