Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання Черніцького І.В., 23.04.2006 р.н., Черніцької М.В., 05.02.2014 р.н.

•                СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від   17 грудня  2019 року                                                               №  147

Про затвердження висновку

щодо визначення місця проживання

Черніцького І.В., 23.04.2006 р.н.,

Черніцької М.В., 05.02.2014 р.н.

Керуючись ст.32 та ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 виконавчий комітет Семенівської сільської ради, розглянувши Ухвалу Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 18.11.2019 р. по Справі № 274/5538/19, вивчивши ситуацію про місце та умови проживання неповнолітніх дітей Черніцького І.В., 23.04.2006 р.н. і Черніцької М.В., 05.02.2014 р.н., виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок щодо визначення місця проживання Черніцького Іллі Вікторовича, 23.04.2006 року народження і Черніцької Мілани Вікторівни, 05.02.2014 року народження з їх батьком Черніцьким Віктором Вікторовичем за адресою: с.Хажин Бердичівського району Житомирської області, вул. Вишнева, буд. 11-А.

2. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                            Н.В.Семенюк

рішенням виконавчого комітету

Семенівської сільської ради

від  17.12.2019 року №147

Висновок про визначення місця проживання неповнолітніх

Черніцького І.В.,  23.04.2006 р.н., Черніцької М.В., 05.02.2014 р.н.

Органом опіки і піклування, виконавчим комітетом Семенівської сільської ради, розглянуто та вивчено стан справ сім’ї Черніцького Віктора Вікторовича та Черніцької Аліни Юріїівни, а також місце та умови проживання їх неповнолітніх дітей Черніцького І.В.,  23.04.2006 р.н., Черніцької М.В., 05.02.2014 р.н.

Встановлено, що неповнолітнні діти Черніцький І.В., 23.04.2006 р.н., і Черніцька М.В., 05.02.2014 р.н., з травня 2019 року проживають та зареєстровані зі своїм батьком Черніцьким Віктором Вікторовичем за адресою: с.Хажин Бердичівського району Житомирської області, вул. Вишнева, буд. 11-А. З його слів мати вихованням дітей не займалася, зловживала алкогольними напоями, вела невпорядкований спосіб життя, що негативно впливало на психіку дітей.

10 грудня 2019 р. працівниками ЦНСП здійснено візит за місцем проживання матері дітей Черніцької Аліни Юріївни, 07.02.1984 р. н., за адресою м. Бердичів, вул. Вінницька, буд.59, кв. 7, про що складено відповідний акт. Черніцька А.Ю. є господаркою квартири, умови для проживання дітей не створено: відсутні дитячі ліжка, шафи, письмовий стіл, стільці. Зі слів Черніцької А.Ю., всі меблі були забрані батьком для нового місця проживання у с. Хажин. У процесі спілкування Черніцька А.Ю. підтвердила факт, що за час проживання дітей з батьком вона жодного разу не відвідувала навчальні дитячі заклади у с. Хажин, в які ходять діти, з педагогами не спілкувалася.  З дітьми підтримує зв’язок лише шляхом телефонних переговорів, у грудні чоловік Черніцький В.В. привозив доньку Мілану на один день для зустрічі.

Згідно наданих характеристик на Черніцького Іллю з Хажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Черніцької Мілани з Хажинського ДНЗ «Калинонька» можна робити висновок, що мати не цікавиться питаннями виховання і розвитку дітей. Батьківські збори відвідує лише батько Черніцький В.В., також він системно відвідує школу і садок, приділяє належну увагу дітям, підтримує зв’язок з педагогами.

Місце проживання матері дітей Черніцької А.Ю. за вказаною адресою  у м. Бердичів було відвідано двічі, кожного разу там знаходився чоловік, якого господарка квартири представила як друга. Акт обстеження умов проживання Черніцька А.Ю. відмовилася підписувати. На час обстеження ні вона, ні її співмешканець не мали постійного місця роботи.

Сусіди, що проживають у будинку з Черніцькою А.Ю., підтвердили інформацію про її невпорядкований спосіб життя. Таким чином, можна стверджувати, що мати ухиляється від виконання своїх батьківських обовязків.

11 грудня 2019 року психологом Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради проведено діагностичне обстеження для виявлення батьківських переваг, яким віддають діти у спілкуванні і проживанні. Бесіда з дітьми та діагностичне обстеження показало, що діти віддають перевагу проживанню з батьком, до матері ставляться негативно і не сприймають її значущої ролі у своєму житті.

Враховуючи вищевикладену інформацію, орган опіки і піклування Семенівської сільської ради, у відповідності до ч. 4 та 5 ст. 19 СК України,  вважає за доцільне визначити місце проживання неповнолітніх дітей Черніцького І.В.,  23.04.2006 р.н., Черніцької М.В., 05.02.2014 р.н., разом з батьком за адресою: с.Хажин Бердичівського району Житомирської області, вул. Вишнева, буд. 11-А.

Секретар ради                                                                       О.М.Гортовлюк