A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про Звернення депутатів Семенівської сільської ради про недопущення незаконного складування та звезення сміття на територію колишнього цегельного заводу розташованого на території Семенівської сільської

Україна

  СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

      БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя сесія                                                                   VΙΙ скликання

 

від  25 березня 2019 року                                                          № 

Про Звернення депутатів Семенівської сільської  ради                                               про недопущення незаконного складування та звезення сміття на територію колишнього цегельного заводу розташованого на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Терехове Бердичівського району та вжиття невідкладних заходів щодо застереження виникнення екологічної небезпеки

     Розглянувши численні колективні звернення жителів сіл Хажин, Терехове та Кикишівка Семенівської сільської ради та з метою недопущення незаконного складування та звезення сміття на територію колишнього цегельного заводу, розташованого на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту села Терехове Бердичівького району, керуючись Конституцією України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „ "Про охорону навколишнього природного середовища" , сільська рада 

ВИРІШИЛА: 

1. Схвалити текст звернення депутатів сільської ради до голови Верховної Ради України  А. Парубія , народного депутата О.В.Ревеги,  Житомирської обласної  державної адміністрації, Бердичівської районної ради,   Житомирської обласної  ради, Бердичівської райдержадміністрації,     ГУ національної поліції в Житомирській області   , Державної екологічної інспекції Поліського округу,   депутата Житомирської обласної ради  Чернявського П.П. та всіх компетентних органів   , щодо  недопущення незаконного складування та звезення сміття на територію колишнього цегельного заводу розташованого на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Терехове Бердичівського району та вжиття невідкладних заходів щодо застереження виникнення екологічної небезпеки  ( далі – Звернення, додається). 

2.Доручити сільському голові підписати звернення.

 

3. Виконавчому комітету Семенівської сільської ради направити Звернення до :                                                                                                                               - голови Верховної Ради України  А. Парубія ;                                                                     - народного депутата О.Ревеги;                                                                                            - Житомирської обласної    державної адміністрації,                                                                      - Житомирської обласної  ради;                                                                                           - Бердичівської райдержадміністраці;                                                                                   -  Бердичівської районної ради;                                                                                                                                                                                - ГУ національної поліції в Житомирській області  ;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              -  Державній екологічній інспекції Поліського округу;                                               - депутату Житомирської обласної ради Чернявському П  

4. Виконавчому комітету Семенівської сільської ради опублікувати рішення в засобах масової інформації та розмістити його на офіційному сайті Семенівської сільської ради. 

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту).

 

 

Сільський голова                                          Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голови Верховної Ради України  А. Парубія                                                                     народного депутата О.В.Ревеги                                                                                             Житомирської обласної    державної адміністрації                                                                      Житомирської обласної  ради                                                                                           Бердичівської райдержадміністрації                                                                                     Бердичівської районної ради                                                                                                                                                                                ГУ національної поліції в Житомирській області

  Державній екологічній інспекції Поліського округу                                                депутату Житомирської обласної ради Чернявському П.П.   

 

Звернення

         Ми, депутати Семенівської сільської ради VII скликання, звертаємося з приводу недопущення незаконного складування та звезення сміття на територію колишнього цегельного заводу розташованого на території Семенівської сільської ради за межами населеного пункту с. Терехове Семенівської сільської ради Бердичівського району та вжиття невідкладних заходів щодо застереження виникнення екологічної небезпеки.

Протягом березня 2019 року на територію ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» в недобудовані приміщення цегельного заводу за адресою: Бердичівський район, с. Терехове, вул. Огурцова, 38,  вночі незаконно здійснювалося завезення та складування твердих побутових відходів.

Жителі громади надзвичайно стурбовані санітарно-епідеміологічною ситуацію.

Привезені побутові відходи складувалися без дотримання будь-яких правил, як наслідок відбувається процеси гниття ,виділення газів і смороду, це при температурі навколишнього середовища нижче 10  градусів за Цельсієм.

Власником та керівництвом ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» на сьогодні не вживаються заходи  щодо звільнення території від побутових відходів.

         Враховуючи вищевикладене, просимо Вас терміново вжити всіх необхідних заходів щодо вирішення ситуації, яка склалася.

 

 

 

Сільський голова                                                      Н. В. Семенюк

 

Затверджено рішенням 23 позачергової сесії                                                    Семенівської сільської ради від 25.03.2019р.

 

 

Депутату Житомирської обласної ради

Чернявському П.П.

 

 

Протягом березня 2019 року на територію ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» в недобудовані приміщення цегельного заводу за адресою: Бердичівський район, с. Терехове, вул. Огурцова, 38,  вночі незаконно здійснювалося завезення та складування твердих побутових відходів.

Жителі громади, надзвичайно стурбовані санітарно-епідеміологічною ситуацію.

Привезені побутові відходи складувалися без дотримання будь-яких правил, як наслідок відбувається тління сміття, утворення диму і смороду, і це при температурі навколишнього середовища нижче 10  градусів за Цельсієм.

Власником та керівництвом ТОВ «ЗАВОД БУДПЕРЕРОБКА» на сьогодні не вживаються заходи  щодо звільнення території від побутових відходів.

За даним фактом порушене кримінальне провадження.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас виділити 100 тис. грн. за рахунок вільного залишку коштів обласного бюджету, що спрямовуються на виконання депутатських повноважень на благоустрій населеного пункту села Терехове Семенівської сільської ради.

 

 

 

Сільський голова                                                      Н. В. Семенюк

 

Затверджено рішенням 23 позачергової сесії                                                    Семенівської сільської ради від 25.03.2019р.

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь