ШОКОЛАДНЕ МОЛОКО ДАЮТЬ КОРИЧНЕВІ КОРОВИ

Дослідники Національного дослідницького центру США, що проводили опитування були шоковані його результатом. З’ясувалося, що 7% американців твердо переконані, буцімто шоколадне молоко дають коричневі корови. За їхніми твердженнями немає жодної необхідності змішувати какао, цукор і молоко – це повна нісенітниця. Адже є спеціальні коричневі корови, які дають шоколадне молоко.

Опитування було проведено у 50 штатах. Скрізь люди відповідали приблизно однаково. І результати відрізнялися лише в південних штатах. Там у цьому переконано приблизно 10% опитуваних. Про це повідомила прес-секретар дослідницького центру.

Дослідників тепер цікавить інше – яку ж відповідь дадуть американці якщо їх запитають про походження полуничного молока.