Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадян

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Тринадцята сесія                                                                        VΙΙ скликання

від                        2018 року                                                             №

Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадян

Відповідно до ст. ст. 26, 59  Закону   України « Про місцеве                                самоврядування  в Україні», ст.ст. 151,117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р.№60 «Питання  передачі земельних ділянок сільськогосподарського  призначення державної  власності у комунальну власність об’єднаних  територіальних  громад»,  розглянувши  заяви  громадян та клопотання  Головного управління Держгеокадастру у Житомирській  області , сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Коломійцю Олександру Миколайовичу   площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:05:000:1004  для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

2. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Коршивнюку Ігорю Олександровичу  площею 2,0000  кадастровий  номер 1820886800:10:000:0012  для ведення особистого селянського  господарства по Терехівському старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

3.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Стародубцеву Олександру Володимировичу  площею 2,0000  кадастровий  номер 1820886800:10:000:0013  для ведення особистого селянського  господарства по Терехівському старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

4. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Пасічнику  Руслану Анатолійовичу  площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:14:000:1027  для ведення особистого селянського  господарства по Великонизгірецькому старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

5. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Гуліцькому Ігорю Валерійовичу  площею 0,6383  кадастровий  номер 1820880900:05:000:0478 для ведення товарного  сільсько - господарського виробництва по Великонизгірецькому старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

6. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Українцю Анатолію Петровичу    площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:14:000:0024  для ведення особистого селянського  господарства по Великонизгірецькомустаростинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

7.Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянці Коляді Валентині Кирилівні площею 0,1000  кадастровий  номер 1820880900:12:000:0553 для індивідуального садівництва по Великонизгірецькомустаростинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

8.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянці  Кухаревій Світлані Миколаївні   площею 0,1165 кадастровий  номер 1820880900:12:000:0552 для індивідуального садівництва по Великонизгірецькому старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

9.Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Мамчуру Михайлу Юрійовичу  площею 2,0000  кадастровий  номер 1820887200:05:000:0003  для ведення особистого селянського  господарства  по Хажинському  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський   голова                                             Н.В.Семенюк