Відділення соціальної допомоги вдома

================================================================================

Перелік документів,

необхідних для постановки на облік громадян,

потребуючих соціально-побутової допомоги вдома

1. Письмова заява від громадянина(-ки) про прийняття на обслуговування до Центру надання соціальних послуг;
  2. Медичний  висновок про здатність  громадянина(-ки) до самообслуговування та потребу в постійній сторонній допомозі;
  3. Карта   визначення   індивідуальних  потреб отримувача соціальних      послуг;
  4. Акт      обстеження матеріально-побутових   умов заявника(-ці);
  5. Довідка про склад сімї або зареєстрованих у житловому приміщенні.

На основі вищезазначених документів укладається Договір  про  надання соціальних   послуг між громадянином(-кою) та уповноваженим керівником Ценру (у двох примірниках).

Додаток  № 1

до  рішення виконавчого комітету

від  20.07.2017 року

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ

про умови та порядок надання платних соціальних послуг

Центром надання соціальних послуг (відділення соціальної допомоги вдома) Семенівської об’єднаної територіальної громади

ІІ. Порядок та умови надання платних соціальних послуг

2.1. Територіальний центр може надавати платні соціальні послуги (в межах наявних можливостей):

- громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

- громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей вищий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

2.2. Право на позачергове обслуговування на платних умовах мають ветерани війни, особи на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", жертви нацистських переслідувань, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до 1,2 і 3 категорії.

2.3. Надання платних соціальних послуг Центром здійснюється на підставі письмової заяви особи, яка їх потребує. У разі, коли особа, яка потребує соціальних послуг, за віком або за станом здоров’я неспроможна самостійно прийняти рішення про необхідність їх надання, таке рішення може прийняти опікун чи піклувальник.

2.4. Надання послуг здійснюється працівниками Центру відповідно до їх посадових обов’язків.

2.5. Облік громадян, що отримують  платні соціальні послуги, та звітність про їх  обслуговування обслуговуються здійснюється Центром в установленому порядку.

2.6. Платні соціальні послуги надаються згідно з тарифами,  затвердженими  виконавчим комітетом Семенівської сільської ради. Затверджені тарифи включаються до Положення додатком і є його невід’ємною частиною.

2.7. Громадяни, що отримують платні соціальні послуги, вносять плату за надані соціальні послуги  до 25 числа наступного за звітним місяця,  згідно акту виконаних робіт.

2.8. Інформація про порядок надання платних послуг та їх оплату надається громадянам при зверненні, а також розміщується на офіційному сайті Семенівської сільської ради.