Про затвердження заходів по профілактиці правопорушень та негативних проявів у дитячому середовищі на території Семенівської сільської ради на 2018 рік

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від «___»______ 2018 року                                                                    № ____

Про затвердження заходів по

профілактиці правопорушень

та негативних проявів

у дитячому середовищі на території

Семенівської сільської ради на 2018 рік

Протягом 2017 року працівниками Семенівської сільської ради та педагогічними працівниками проводилась робота по профілактиці правопорушень та негативних проявів у дитячому середовищі.  Проведено звірку з інспектором з ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, встановлено, що на території сільської ради немає неповнолітніх, що скоїли правопорушення.

У всіх навчальних закладах працює система контролю за відвідуваннями учнями уроків, хоча  дана система може бути вдосконалена шляхом більш тісного залучення до неї соціальних педагогів, психологів, класних керівників і, звичайно, шляхом більш тісної співпраці з батьками. На внутрішкільному обліку перебуває одна дитина – учень 11 класу Хажинської школи Крижанівський Дмитро, який схильний до конфліктів, бійок.

З метою профілактики бездоглядності та негативних проявів у дитячому середовищі на території сільської ради відповідальними спеціалістами разом з працівниками відділу поліції, служби у справах дітей райдержадміністрації проводяться рейди  «Діти вулиці», «Урок», а також вечірні рейди. Проведено 14 профілактичних рейдів в усі села громади, 3 вечірніх рейди. З метою контролю за дотриманням у торгівельних закладах, місцях масового відпочинку молоді чинного законодавства, щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів проводяться рейди-перевірки. В поточному році порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на території сільської ради не виявлено. Всі діти залучені до навчання.

На засіданні виконкому  сільської ради в минулому році розглядалось питання про стан дитячої бездоглядності та профілактики правопорушень на території Семенівської сільської ради.

З метою профілактики правопорушень та негативних проявів у дитячому та підлітковому середовищі,  на виконання Указу Президента України «Про затвердження Комплексних заходів щодо профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей, їх соціальної реабілітації в суспільстві», керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком  сільської  ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи по профілактиці правопорушень та негативних проявів у дитячому середовищі на території Семенівської сільської ради на 2018 рік (додається).

2. Спеціалісту із захисту прав дітей, Центру соціальної роботи:

2.1. забезпечити своєчасне виявлення, облік дітей, схильних до правопорушень, проводити відповідну виховну та роз’яснювальну роботу з дітьми та їх батьками;

2.2. аналізувати проведену правовиховну роботу педагогічними працівниками в закладах загальної середньої освіти громади;

2.3. систематично проводити звірку з інспектором з ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, проводити спільні обстеження сімей, які стоять на внутрішньому обліку по сільській раді.

3. Директорам  закладів загальної середньої освіти:

3.1. сприяти залученню до позашкільної роботи, участі у гуртках та спортивних секціях  дітей, схильних до правопорушень, бродяжництва та таких, які опинились у складних життєвих обставинах;

3.2. забезпечувати проведення спільних з відповідальними спеціалістами профілактичних рейдів ("Діти вулиці", "Урок",  "Канікули" та інші) з метою запобігання безпритульності, бездоглядності, профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                   Н.В.Семенюк

Рішення виконкому

Семенівської сільської ради

__________2018р. №

ЗАХОДИ

по профілактиці правопорушень та негативних проявів

у дитячому середовищі на території

Семенівської сільської ради на 2018 рік

1. Забезпечити контроль за станом бездоглядності, негативних проявів у дитячому середовищі.

Центр соціальної роботи

Спеціаліст із захисту прав дітей

Директори закладів загальної середньої освіти

Протягом року

2. Брати участь у семінарах для об’єднаних територіальних громад по питаннях здійснення профілактики правопорушень та негативних проявів, бездоглядності та безпритульності дітей.

Протягом року

3. Забезпечити підвищення кваліфікації спеціалістів з питань захисту дітей об’єднаних територіальних громад в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради.

Червень 2018 року

4. Організувати:

- своєчасне виявлення, облік дітей, схильних до правопорушень, проведення відповідної виховної та роз’яснювальної роботи з дітьми та їх батьками;

- аналіз проведеної правовиховної роботи педагогічними працівниками в закладах загальної середньої освіти громади;

-  систематичне проведення звірок з інспектором з ювенальної превенції Бердичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, проведення спільних обстежень сімей, які стоять на внутрішньому обліку по сільській раді.

Центр соціальної роботи

Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області (за згодою)

5. Забезпечити:

- залучення до позашкільної роботи, участі у гуртках та спортивних секціях  дітей, схильних до правопорушень, бродяжництва та таких, які опинились у складних життєвих обставинах;

- проведення спільних з відповідальними спеціалістами профілактичних рейдів ("Діти вулиці", "Урок",  "Канікули" та інші) з метою запобігання безпритульності, бездоглядності, профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх.

Директори  закладів загальної середньої освіти