Про встановлення тарифів на теплову енергію

Р І Ш Е Н Н Я

від 17  травня  2018 року                                                                         № 56

Про встановлення тарифів на теплову енергію

Розглянувши звернення ТОВ «Альтеренерго» від 03.05.2018 № 78/18 та розрахунок тарифу та теплову енергію, на виробництво та постачання теплової енергії, яка виробляється на установах з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ «Альтеренерго»  керуючись постановою КМУ від 11.10.2017 № 817 « Про внесення змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», Законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», « Про теплопостачання», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Встановити для ТОВ «АЛЬТЕРЕНЕРГО» тариф на теплову енергію (виробництво та постачання), яка виробляється з використанням альтернативних джерел енергії для потреб Державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище, розташоване на території Семенівської сільської ради ( Житомирська обл., Бердичівський р-н,               с. Великі Низгірці, вул.Ліцейна,1) на рівні 90% діючого середньозваженого тарифу, затвердженого Державною агенцією з енергоефективності та енергозбереження станом на 26.03.2018 року на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Житомирської області, її транспортування та постачання у розмірі:

1354,82 грн. за 1 Гкал (без ПДВ),

1625,78 грн. за 1 Гкал (з ПДВ).

2.Рішення вступає в дію з дати його прийняття.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. старости Великонизгірецького старостинського округу Білика А.А..

Сільський голова                                                                       Н.В. Семенюк