A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Семенівська ОТГ розпочала роботу над Стратегією розвитку громади до 2027 рок

В Семенівській сільській раді відбулось перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади на період до 2027 року. Допомагати в розробці цього документу буде Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України. Семенівська громада разом із Народицькою, Високівською, Червоненською та Пулинською ОТГ цього року  отримають методичну та консультаційну підтримку від Житомирського Центру в розробці Стратегії розвитку та плану її реалізації.

12:22 18.03.2019

16.03.2019 село Іванківці. Учасники художньої самодіяльності ЦКіД Семенівської сільської ради дарували гарний настрій рідним і друзям, жителям села.

16.03.2019 село Іванківці. Учасники художньої самодіяльності ЦКіД Семенівської сільської ради дарували гарний настрій рідним і друзям, жителям села. Ні дощ, ні вітер не зіпсували теплої атмосфери в залі.Є щось дуже зворушливе в тому, як чисті голоси молоді виводять пісень... Щирий дитячий спів здатен розгладити зморшки на чолі навіть дуже дорослої людини. Жваво, запально та весело наші танцюристи виконували свої танці У цьому захоплюючому видовищному дійстві кожен з юних талантів був неперевершений. Гучні оплески глядачів викликав кожен виступ, не залишивши нікого байдужими . Велика подяка всім учасникам художньої самодіяльності!!!

12:16 18.03.2019

16.03.2019 село Іванківці. Звіт сільського голови перед громадою . 

16.03.2019 село Іванківці. Звіт сільського голови перед громадою .  Минулий рік був непростим та сповненим несподіванок для всіх нас. Закриття безперспективної справи проти утворення громади. Резонансний позов МНС до школи. Зйомки телепередачі « Нові лідери» .Всі виклики продемонстрували нам, хто ми є і що можемо. Не зважаючи на всі труднощі, які супроводжували нас впродовж 2018 року завдяки цілеспрямованій спільній роботі ми довели ,що ми родина і з труднощами в змозі справитись власними силами. Так нам вдалося забезпечити нормальне функціонування освітніх закладів сільської ради, медицини, культури та покращити їх матеріально-технічний стан і інфраструктуру сільських населених пунктів та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади.  Особливістю цього звітного періоду було не тільки те, що це другий рік нової каденції, а й те, що фактично з першого дня бюджетного і календарного 2017 року рада в статусі органу управління об’єднаної громади почала приймати нові повноваження у сфері освіти, культури, соціального захисту, розширення адміністративних меж та долучення до зони своїх повноважень і відповідальності сільських населених пунктів, які ввійшли до складу ОТГ в процесі об’єднання. Цей обсяг відповідальності розповсюдився практично на всі сфери життєдіяльності сільських населених пунктів ОТГ. Це мало значний влив на роботу виконавчого комітету, зміні функцій та розподілу обов’язків не тільки новостворених відділів та новоприйнятих працівників, а й на працівників, які працюють не один рік. З формуванням нових відділів, створенням центру соціальних послуг не було жодного з працівників кому б не довелося опановувати нові функції, навчатися та знаходити нові підходи до виконання завдань. Зрозуміло, що в цій ситуації легко не було нікому. Тому просимо з розумінням віднестися до всіх тих недоліків, які виникали інколи в нашій роботі. Злагодженій роботі Семенівської сільської ради не сприяло і чинне законодавство України і відсутність реальної підтримки галузевих структур виконавчої влади, перш за все районного рівня. Саме тому, в цих умовах ми найбільше потребували і розраховували на розуміння та підтримку членів виконкому і депутатів. За цей рік були різні ситуації в нашій роботі і ми вдячні всім, хто був з нами і критикуючи конструктивно розумів та прагнув підтримати. Сподіваємося, що кожен з нас виніс свій урок за цей рік роботи і життя. Але ми повинні бути свідомі того, що той, хто йде першим і постійно прагне кращого та змін, не зможе повністю уникнути помилок та працювати ідеально. А у зв’язку з тим, що у нас попереду ще багато планів і завдань, і сподіваємся – можливостей, які дає нам децентралізація і реформа, нам необхідно консолідувати зусилля всіх нас на вирішення проблем та розвиток Семенівської громади.

12:11 17.03.2019

Творчі працівники та аматори художньої самодільності Центру культури і дозвілля у передень 8 Березня вітали найкращими, найтеплішими, сонячними словами жінок Семенівської ОТГ.

Творчі працівники та аматори художньої самодільності Центру культури і дозвілля у передень 8 Березня вітали найкращими, найтеплішими, сонячними словами жінок Семенівської ОТГ. Нев’янучої краси, здоров’я міцного, вірного кохання, материнської радості, любові живодайної з весни до весни, з року в рік.

12:38 07.03.2019

День весни у селі Закутинці.

 День весни у селі Закутинці. Дорогі жінки ! Нехай у цей день весна посміхається, дарує квіти, сюрпризи, радість і натхнення. Бажаю справжньої весняної погоди, сонця і тепла , любові, удачі, щоб супроводжувала будь-який ваш крок, будь-яке починання, будь-який проект; натхнення, яке наповнювало б навіть саме повітря навколо вас. Дуже приємно, що наші чоловіки підтримують нас у всіх починаннях, допомагають у реалізації амбітних проектів і разом з тим роблять усе, щоб ми почувалися захищеними. Сьогодні, у переддень першого весняного свята, хочемо побажати всім нам, щоб завжди залишалося відчуття впевненості та невичерпної життєвої енергії. Нехай завжди посміхається доля, і кожен день буде сонячним, розфарбованим яскравими емоціями.

12:35 06.03.2019

05.03.2018 р. в селі Закутинці відбувся публічний звіт сільського голови за 2018 рік діяльності Семенівської сільської ради. 

05.03.2018 р. Село Закутинці публічний звіт сільського голови за 2018 рік діяльності Семенівської сільської ради.  Як і у попередні роки, робота сільської ради проходила у час насичений складними суспільно-політичними подіями в країні, непростою соціально-економічною ситуацією викликаною фінансово-економічною кризою, антитерористичною операцією на сході України. Як орган місцевого самоврядування ми не відступали від зазначених законодавством принципів законності, гласності, колегіальності поєднання місцевих і державних інтересів. У центрі уваги знаходились і знаходяться питання покращення рівня життя людей громади, поліпшення фінансового стану, економічної та соціальної політики в територіальній громаді. 

12:32 06.03.2019

Свято весни, любові та краси у селі Семенівка.

Свято весни, любові та краси, яке не залишило без уваги і жінок села Семенівка.  Без сумніву вже вкотре невеликий творчий колектив довів, що Семенівська земля багата здібними, талановитими та обдарованими людьми які виступаючи на сцені дарують своє вміння, хороший настрій, позитивні емоції. Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками. Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Висловлюю щиру подяку всім учасникам художньої самодіяльності, керівнику установи культури Лисак М.О. бібліотекарю Білоус Г.М. Хай і надалі пісня згуртовує людей і наповнює добром кожне серце.

09:29 04.03.2019

Звіт сільського голови 03.03.2019 року в селі Семенівка

03.03.2019р. Село Семенівка. На розгляд винесено звіт сільського голови . Підсумовуючи результати роботи за 2017-2018 роки, насамперед хочу зазначити, що період був нелегкий. Впродовж цього часу всі ми разом – сільська рада та її виконавчий комітет, депутатський корпус, жителі громади, зробивши крок назустріч реформам та утворивши Семенівську об’єднану територіальну громаду, спрямовували зусилля на її становлення та розбудову, втілення у життя проектів та програм розвитку ОТГ, розв'язання назрілих, життєвих питань щодо покращення соціально-побутових умови жителів та інфраструктури сіл. У звітному періоді рада проводила свою роботу послідовно і конструктивно, виходячи із інтересів громади та визначених пріоритетів. Ми зробили тільки перші кроки, але те що нам вдалося зробити в пройденому році вселяє надію на краще.  В межах повноважень визначених Конституцією та законами України, робота сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу була спрямована на реалізацію завдань, визначених Президентом України та Урядом, забезпечення інтересів громади у всіх сферах життя, наповнення бюджету, цільове та ефективне використання фінансових та матеріальних ресурсів, розширення співпраці з роботодавцями, закріплення досягнутих позитивних результатів, пошуку шляхів покращення роботи сільської ради. Особисто я, як сільський голова, намагаюся побудувати злагоджену роботу виконкому, працівників сільської ради та депутатського корпусу. Чесність, відкритість, прозорість. Саме такими принципами ми керуємося у своїй роботі, бо для сільської ради, як органу місцевого самоврядування, вкрай важливими є не лише результати діяльності, а й обізнаність громадськості про роботу місцевої влади, її досягнення та основні проблеми, завоювання довіри до своєї діяльності і підтримки з боку громади для успішного виконання своїх функцій.  Діяльність сільської ради у минулому році була визначена цільовими програмами соціальної, економічної та культурної сфер розвитку громади та спрямована на наповнення дохідної частини місцевого бюджету, забезпечення сталого розвитку сіл, покращення якості рівня життя жителів громади та формування безпечного середовища життєдіяльності населення, виконання завдань щодо безперебійної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, забезпечення благоустрою та утримання доріг тощо.  Ми живемо у період реформи децентралізації , перебрали повноваження міст обласного значення.  Миру та порозуміння нам усім у Великій родині Семенівської сільської ради!

09:18 04.03.2019

02.03.2019 Весну зустрічаймо ! Свято у селі Дубівка.

02.03.2019 Весну зустрічаймо ! Свято у селі Дубівка(колись Чехи) супроводжувалося обрядами, пов’язаними із проводами зими і зустріччю весни і мало характер загального примирення, злагоди та всепрощення. З одного боку на конях везли весну з іншого зиму. Були пісні,хороводи, ігри , змагання,тощо. Обрядовою стравою були вареники з сиром,з картоплею ,з капустою а також млинці з грибами ,мясом,сиром,маком на пошану Сонця, духмяний травяний чай, смачна юшка. Всі насолоджувалися етнічними мотивами під час виступів народних колективів, , танцювали навколо вогнища. На завершення Свята відбулося спалення величезного опудала Зими, яке символізувало проводи холодів і народження Весни та нового життя.  Хто бажає з головою зануритися у традиційний український побут це до нас у Дубівку. Ви не пожалкуєте!!!

17:13 02.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь