A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Новорічне свято в дошкільному навчальному закладі с.Хажин

28.12.2019 р. Село Хажин У передостанні дні, що залишилися до Нового року, у ДНЗ «Калинонька» Семенівської сільської ради пройшло новорічне свято. Свято в дошкільному навчальному закладі – бажана та очікувана, радісна подія, це радість спілкування, радість творчості. Тата і мами, дідусі та бабусі прийшли подивитися на маленьких артистів. Вихователі та працівники дитячого садка подарували дітям справжню казку.Для дітей головне на святі – пограти в ігри, бути активними, корисними, зіграти роль та отримати подарунок від Діда Мороза. Діти демонстрували Дідусеві усі свої таланти.Потім дуже раділи подарункам, які Дідусь виймав із мішка.Усі люди чекають від Нового року тільки хорошого та доброго. Після свята діти з батьками ще довго фотографувалися біля ялинки та ділилися своїми яскравими враженнями.

11:16 29.12.2019

Норічний ранок у дитячому садку «Дзвіночок» село Семенівка

Норічний ранок у дитячому садку «Дзвіночок» село Семенівка — одне з найочікуваніших свят. Адже з ним пов’язано багато приємно-хвилюючих моментів — прихід Діда Мороза, ігри, новорічні вітання,вручення подарунків, присутність гостей.Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаю з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

11:27 28.12.2019

В ДНЗ “Журавлик” села Іванківці відбулося новорічне свято.

27 грудня 2019 року в ДНЗ “Журавлик” села Іванківці відбулося новорічне свято. Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Це завжди дуже цікаво не лише малюкам, а й їхнім рідним, що також приходять на новорічні святкування в садочок. Завдяки чудовому колективу дошкільного закладу ,які в тісній співпраці з батьками відкрили маленькі обдаровання. Всі отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій ,діти показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність в іграх. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться в усіх надовго! Бажаю усім залишити в старому році все, що обтяжує і непокоїть. А в новий взяти тільки ті емоції, які приносять справжнє щастя. Збережіть в душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку і дружелюбності. Нехай з вами завжди перебуває впевненість у власних силах, і удача супроводжує повсякденних справах!

11:21 28.12.2019

Чергова сесія Семенівської ОТГ відбулася в адмінприміщенні села Хажин.

17 грудня 2019 року в адмінприміщенні с.Хажин, вул. Двірська,1 відбулась бюджетна тридцять четверта сесія Семенівської сільської ради сьомого скликання. Депутати прийняли ряд важливих рішень, які дадуть змогу позитивно функціонувати усій громаді у 2020 році На розгляд сесії винесені питання: 1.Про припинення права користування земельними ділянками 2.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам 4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність громадянці Дуднік С.А. 5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Трач В. Ф. 6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Савелко З.Р. 7.Про бюджет Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік 8.Про прогноз сільського бюджету Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки 9. Про затвердження Програми економічного соціального розвитку Семенівської сільської ради на 2020 – 2022 роки 10.Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2020 рік 11. Про передачу іншої субвенції з бюджету Семенівської сільської ради до Бердичівського районного бюджету на 2020 рік 12.Про передачу коштів з сільського бюджету на 2020 рік 13.Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг за кошти сільського бюджету 14. Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період 15. Про внесення змін до сільського бюджету Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік 16.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ТОВ «Зелений вал»

09:22 18.12.2019

В селі Великі Низгірці відбулись збори громадян Семенівської ОТГ.

16.12.2019 село Великі Низгірці .Відповідно до ст.8 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відбулись збори громадян Семенівської ОТГ щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської областім

09:36 17.12.2019

Команда Семенівської ОТГ учасники швейцарсько-українського проекту DESPRO“Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією

Команда Семенівської ОТГ учасники швейцарсько-українського проекту DESPRO“Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією Як то кажуть вік живи — вік учись. А вчитися ніколи не пізно. Якщо ми хочемо залишити після себе країну для дітей і онуків, ми зобов'язані вчитися, розвиватися, працювати над собою і робити, можливо, навіть багато того, що не вписується в рамки звичного. При цьому залишатися людьми. DESPRO — це не тільки масштабний тренінг, а й чудова можливість об'єднати в потужну команду місцеве самоврядування. З кожним новим днем навчання величезної кількості незнайомих між собою людей, ми перетворювалися в об'єднані команди ентузіастів, наповнених бажанням вбирати нову інформацію і трансформувати її в результат. Школа виявилася чудовою можливістю для кожного нас, з досвідом або без нього, щоб зрозуміти в якій галузі не вистачає знань і над чим варто зосередитися. Можемо сказати, однозначно, ми на правильному шляху.

20:15 01.12.2019

Народний музей Джозефа Конрада в селі Терехове Семенівської об'єднаної територіальної громади приймав туристів з міста Києва.

Народний музей Джозефа Конрада в селі Терехове Семенівської об'єднаної територіальної громади має унікальну можливість ознайомити з життям та діяльністю великого письменника-мариніста Джозефа Конрада, який своєю літературною творчістю прославив три країни Польщу, Україну та Англію. Двері музею відкриті для всіх категорій населення. Нині музей є головним напрямком туристичного маршруту Семенівської ОТГ. 24 листопада 2019 року Народний музей двічі приймав гостей. Книга відгуків поповнилась щирими побажаннями від туристів з міста Києва.

20:06 24.11.2019

22 листопада 2019 року в адмінприміщенні с.Хажин, вул. Двірська, 1 Семенівської ОТГ відбулась тридцять друга позачергова сесія Семенівської сільської ради сьомого скликання.

22 листопада 2019 року в адмінприміщенні с.Хажин, вул. Двірська, 1 Семенівської ОТГ відбулась тридцять друга позачергова сесія Семенівської сільської ради сьомого скликання. На пленарному засіданні були присутні 15 депутатів, в.о старост , керівники структурних підрозділів. На розгляд сесії винесені ряд важливих питань, що стосуються життєдіяльності установ і організацій, жителів нашої громади . А саме: 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів. 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населенихопунктів 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених0пунктів 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених0пунктів 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених0пунктів 6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення в оренду Товариству з обмеженою відповідальністью «ВІНД СОЛАР ЕНЕРДЖІ-10» 7. Про введення в експлуатацію об’єктів мережі вуличного освітлення після реконструкції 8. Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2019 рік 9. Про внесення змін в рішення сесії від 20.12.2018 року № 498 «Про цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Семенівській сільській раді на 2019-2020 роки» 10.Про внесення змін до рішення від 20 грудня 2018 року №481 «Про передачу іншої субвенції з бюджету Семенівської сільської ради до Бердичівського районного бюджету на 2019 рік» зі змінами 11. Про внесення змін до сільського бюджету Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

20:03 22.11.2019

Відбувся урок-діалог з учнями Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст.

13.11.2019 Відбувся урок-діалог з учнями Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст. Говорили про громаду в цілому. Які повноваження мають сільський голова, депутати, виконавчий комітет .Як проходять засідання. Чому прийняті чи не прийняті ті ,чи інші рішення і тд. Визначались з проблемами молоді. Тому що саме це непокоїло людей в усі часи, І тоді, коли ми були молодими і коли наші батьки було юними, і вони тільки обирали, якою дорогою їм піти. Як не банально це звучить, за молодими людьми майбутнє. Те, що старшим здається необхідним, для молодих людей звучить безглуздо і смішно. Так було, є і буде завжди. Перед випускникоми школи стоїть багато питань. Яку професію обрати? В який навчальний заклад піти навчатися? Дуже часто рішення приймається вже в останню хвилину, а роздуми про правильність вибору ще певний час продовжують турбувати дітей і батьків. Наше завдання,щоб вони не зневірились у своїх силах і своїй значимості для свого села, громади, держави. Над цим потрібно дуже серйозно подумати. Підсумовуючи перший ознайомчий урок –діалог варто сказати, що побажання у наших дітей дуже схожі. Вони хочуть більше спілкуватись з однолітками в межах громади і не тільки, мандруючи пізнавати навколишній світ, займатись спортом і танцями. Всі хороші, розумні діти. Хай здійсняться ваші мрії і хтось із вас обов’язково станете вчителем, архітектором ,програмістом, кухаром ,а можливо і відомим репером .Хто знає. Час покаже. Але головне ,щоб були добрими людьми.

20:48 13.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь