A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

День Незалежності України в селі Іванківці!

День Незалежності України в селі Іванківці! Так я люблю Україну! Я тут народився і тут хочу жити! Так я люблю Україну! Сильно люблю і буду любити! Так я люблю Україну! Свою родину, свою сім'ю! Мені є що втрачати, є кого любити, І я сильно ціную те, що люблю! Ці слова дуже особливо звучали сьогодні зі сцени  День народження нашої країни і чудового села.

09:37 26.08.2019

Відбувався перший медовий фестиваль «Медовий спас» в Семенівській ОТГ

18.08.2019 відбувався перший медовий фестиваль «Медовий спас» в Семенівській ОТГ.Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та труд. Варто відзначити, що в цей день можна було спробувати різні види меду: акацієвий,липовий,лісовий,соняшниковий і інших. Придбати продукти бджільництва. З вуст пасічників громади почути про цінності меду і родзинки цього кропіткого ремесла. Скуштувати медові пряники і домашню випічку .Оглянути виставки народних майстрів, послухати виступи фольклорних і художніх колективів Центру культури і дозвілля Семенівської громади.

11:20 19.08.2019

Відбулося чергове десяте засідання виконавчого комітету Семенівської сільської ради.

15.08.2019 р. відбулося чергове десяте засідання виконавчого комітету Семенівської сільської ради. Цього разу воно проходило у мальовничому селі Кикишівка на південно-західному кордоні нашої громади Терехівського старостинського округу. Відповідно розпорядження на порядок денний винесено ряд питать: 1. Про підготовку установ і організацій розташованих на території сільської ради до роботи в осінньо - зимовий період 2019-2020 роки 2. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до сільського бюджету Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» 3. Про стан підготовки закладів загальної середньої та дошкільної освіти до нового навчального року 4. Про аніматорський зелений туризм «Козацька гостина»: налагодження організованого змістовного дозвілля в селі Дубівка 5.Про надання одноразової грошової допомоги сім’ям, які потрапили в екстремальну ситуацію  6. Про надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій.  7. Про зняття з квартирного обліку особи з числа дітей-сиріт Лисової Н.І. 8. Про визначення фактичної адреси об’єктів нерухомого майна 9. Про погодження режиму роботи кафе в с.Хажин по вул. Братів Цілінських, 9 10.Різне А також питання які потребували невідкладного вирішення. Рішення прийняті .

11:39 16.08.2019

У Семенівській громаді відбулася перша неформальна зустріч з підприємцями громади

14 серпня 2019 року у Семенівській громаді відбулася перша неформальна зустріч з підприємцями громади.  Сільський голова прозвітувала про поточний стан у громаді. Кожен з учасників зустрічі розповів про те чим займається підприємство, яке вони представляють чи сам підприємець, які є проблеми, а це в першу чергу нестача кадрів. Бізнес має бажання і можливість розвиватись запрошує на роботу: механізаторів, швачок ,різноробочих. (Кого зацікавить дана інформація телефонуйте,пишіть) Разом з учасниками зустрічі обговорили перспективи розвитку громади в світлі майбутньої адміністративно-територіальної реформи, яка роль перспективного плану у формуванні територій об’єднаних громад та у якому вигляді затверджений цей план в Житомирській області. Обговорили про ті виклики і можливі проблеми в разі відміни мораторію на продаж землі ,а саме : земельно-кадастрова документацію дуже часто має невідповідності, нормативно- грошова оцінка в межах одного земельного масиву дуже різниться і тд. Підготовлено відповідне звернення. Крім цього, представники бізнесу громади цікавились особливостями неспроможної мережі закладів освіти і які наслідки від цього матиме громада. Домовились, що створена нами група у Вайбері буде і далі інформаційним майданчиком для підприємців .Такі зустрічі і надалі будуть проводитись у громаді щонайменше раз у три місяці, а за потреби терміново. Побажання, щоб учасників ставало дедалі більше, а ми зі свого боку відкриті до співпраці і докладемо усіх зусиль, щоб розвіяти скептичний настрій, обережність та недовіру .

11:44 15.08.2019

Відбулося Храмове свято в селі Терехове Семенівської об’єднаної територіальної громади

02.08.2019 р. Храмове свято в селі Терехове Семенівської об’єднаної територіальної громади .Нехай цей урочистий день принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідного села ,громади та усієї України! Об’єднаймося в любові один до одного!

11:54 03.08.2019

З Днем Національної поліції!

Вітаю правоохоронців і ветеранів ! Бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі заради побудови процвітаючої країни. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою. З повaгою,

17:10 04.07.2019

Стартувала акція :"Бібліотека під відкритим небом"

 Розпочались заходи в селах Семенівській ОТГ бібліотека під відкритим небом.Дітки  разом з мамами і басусями приймали активну участь .Щасливі діти - щаслива родина!Бібліотека на селі - це платформа для культурного розвитку сільської громади. Сучасна сільська бібліотека повинна швидко адаптуватися до потреб читача, його запитів, уподобань.  «Бути корисними та затребуваними для своєї громади» саме такими ідеями живе і працює Ольга Леонідівна Голяка бібліотекар села Великі Низгірці Семенівської Отг.

17:01 29.06.2019

Відбулося друге засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку Семеівської ОТГ.

27.06.2019 Село Семенівка.Відбулося друге засідання Робочої групи з розробки стратегії розвитку Семеівської ОТГ. У свою чергу, Марина Царапаєва – головний спеціаліст з питань економіки Семенівської сільської ради, доповідала аудиторії про соціально-економічний аналіз громади, який розроблявся на основі даних за останні 2 роки. Продемонструвала результати опитування мешканців громади та представників бізнесу, яке проводилося протягом квітня -травня 2019 року. Всього опитано 271 житель громади із 5200 .Є ще над чим працювати.Дослідження показало, що хоч у громаді є певні проблемні питання, проте, також є багатий потенціал до подальшого розвитку, що може стати основою майбутньої стратегії. Георгій Федорук – радник з питань регіонального розвитку ЖитомирськогоЦРМС розповів про актуальність розробки Стратегічного плану громади. 4 сформовані групи, аналізували фактори, що мають суттєвий позитивний та негативний вплив на громаду. Загалом, на заході було обговорено шляхи розвитку Семенівської ОТГ, визначено ключові завдання на наступне засідання яке планується провести у серпні 2019 року.

16:54 28.06.2019

Відбудеться друге засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади

27червня 2019 року о 10:00 у приміщенні Будинку культури села Семенівка відбудеться друге засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Семенівської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.

11:40 25.06.2019

Чергове засідання виконавчого комітету відбулося у Семенівській ОТГ

20.06.2019 року о 10-00 годині в приміщені будинку культури с.Хажин , вул.Двірська, 41 відбулося сьоме засідання виконавчого комітету На розгляд виконкому винесені наступні питання: 1. Про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік, звіт завідувача Хажинського ДНЗ «Калинонька» Семенівської сільської ради Житомирської області 2. Про роботу закладу за 2018-2019 навчальний рік, звіт завідувача Великонизгірецького ДНЗ «Золотий ключик» Семенівської сільської ради Житомирської області 3. Про план роботи виконавчого комітету на II півріччя 2019 року 4.Про надання одноразової грошової допомоги сім’ям, які потрапили в екстремальну ситуацію 5. Про надання одноразової грошової допомоги учасникам бойових дій 6. Про тимчасове влаштування Хоменко Діани Дмитрівни, 2019 р.н., в сім’ю родичів 7. Про затвердження проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт мереж тепло- та водопостачання Красівської ЗОШ I-III ступені ім. Ц.Л. Посудевського Семенівської сільської ради» 8.Різне Відповідні рішення прийняті

12:24 21.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь