A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про стан роботи розгляду звернень громадян за 2017 рік

Україна

   СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ    

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                         ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                           ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

                                                     РІШЕННЯ

 

  від 13 грудня 2017 року                                                    № 99

 

 

Про стан роботи розгляду звернень громадян за 2017 рік

 Заслухавши інформацію начальника  відділу організаційно-кадрової‚ правової роботи та з питань діловодства  Осадчук Ю.С.. про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян в  Семенівській сільській раді за  2017 рік слід зазначити про виконану певну роботу спрямовану на виконання Указ Президента України від 07.02.2008року         №  109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»‚  керуючись пунктом «б»  підпункту 1  ст.38 та ст.52 Закону України    «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи Закони  України «Про  звернення громадян»‚ «Про доступ до публічної інформації» , 

виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу організаційно-кадрової‚правової роботи та з питань діловодства  Осадчук Ю.С. про забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян в  Семенівській сільській раді за  2017 рік взяти до відома (додається).

2.Роботу сільської ради  по розгляду звернень громадян за 2017 рік  вважати задовільною.

3.Спеціалістам сільської ради:

3.1.вживати вичерпних заходів щодо безумовного виконання вимог “Закону України “Про звернення громадян”, актів Президента України та Уряду України щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, всебічного розгляду звернень  громадян;

 

3.2.уважно ставитись до вирішення проблем, з якими звертаються громадяни,  

обгрунтованих заяв і скарг найменш соцільно-захищених категорій населення;

 

3.3. проводити роботу по недопущенню порушення строків розгляду звернень, установлених законодавством;

 

3.4. при веденні діловодства із зверненнями громадян дотримуватись вимог інструкції з діловодства  щодо розгляду звернень громадян .

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради О.М.Гортовлюк.

 

 

 

Сільський голова                                                     Н.В.Семенюк

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від 13.12.2017р. № 99

Д О В І Д К А

про стан роботи із зверненнями громадян

по Семенівській сільській раді

за  2017 рік

            Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 7 лютого 2008 року  № 109/2008, Семенівською сільською радою здійснюються заходи щодо всебічного, неупередженого та кваліфікованого розгляду питань, які порушуються громадянами.

За  2017 рік від громадян  надійшло 636 звернень, 618 вирішено позитивно, у вирішенні 8 звернень відмовлено з поважних причин ( сільська рада не є розпорядником відповідних земель, або не являється суб'єктом господарювання в тих чи інших відносинах ) ,на 10 надано вичерпні роз’яснення. Із 384 письмових звернень, що надійшли до Семенівської сільської ради було 6 колективних  звернень та 4 повторних . На особистому та виїзних прийомах   сільського голови та в.о. старост розглянуто 252 звернення громадян. За змістом порушених громадянами основних питань  становлять соціального захисту - 251,  земельні питання-231,  житлової політики-34, комунального господарства-11, праці та зарплати-2, фінансової політики-4, транспорту та зв’язку-12, охорони здоров'я -8, екології та природних ресурсів-24, охорони правопорядку-18, сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури і спорту-18, освіти , науково-технічної, інноваційної діяльності -3, діяльності об'҆єднань громадян , релігії -3, діяльності місцевих органів виконавчої влади-4, діяльності органів місцевого самоврядування-3, державного будівництва, адміністративно-територіального устрою -2, інші-4.

            Звернення незахищеної категорії населення, а саме   ветерани війни  та праці, учасники бойових дій,інваліди, члени багатодітних родин, одинокі матері розглядаються  спеціалістами сільської ради першочергово. Як позитивне слід зазначити що  заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, заяви учасників АТО , громадянам які звернулись за допомогою на поховання померлих родичів, що на момент смерті не були пенсіонерами і ніде не працювали  розглядаються позитивно  на виконкомах та сесіях сільської ради. В результаті задоволення даних заяв, сільською радою спрямовані кошти на виплату одноразової допомоги на суму  315 тис. грн. 

            За усними та письмовими звернення громадян видано 2966 довідок різного змісту.

            Протягом звітного періоду на адресу сільської ради надійшло від мешканців громади з звернення  через  “Урядову гарячу лінію”. В даних зверненнях піднято проблемні питання щодо незаконного зняття газових лічильників на перевірку, безкоштовної заміни лічильників та розірвання договору оренди на ставок в межах населеного пункту. Спеціалістами сільської ради було  надано  належні відповіді у визначенні законом терміни.

            Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян, що звертаються до сільської ради, на стендах старостинських округів буде розміщено інформацію щодо порядку прийому громадян, графіки прийомів посадових  осіб, що ведуть прийом. Також для зручності розроблено зразки та бланки заяв, що стосуються найбільш поширених питань.

            Всі рішення сесій та виконкомів ,проекти ,розпоряджень розміщені на сайті сільської ради для публічного ознайомлення.

            Сільським головою, виконавчим комітетом сільської ради, відділом організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства проводиться системна робота ,спрямована на створення необхідних умов для реалізації прав громадян при письмових та усних зверненнях що надійшли до сільської ради.     Секретарем сільської ради, спеціалістами відділів приділяється увага питанням надання практичної та методичної допомоги, недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

 

 

Секретар сільської ради                                         О.М.Гортовлюк

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь