Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Публічному акціонерному товариству «Укртелеком»

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять  четверта  сесія                                                        VΙI скликання

від  23 квітня  2019 року                                                         № 582

Про  надання  дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) Публічному

акціонерному товариству «Укртелеком»

Відповідно  до  ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 96, 116, 118, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяву та  додані  документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати  Публічному акціонерному товариству «Укртелеком» дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,0046 га., кадастровий номер:1820887201:02:002:0472 за цільовим призначенням «Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку» (13.03) для укладання договору оренди  на земельну ділянку за адресою: с. Хажин,  вул. Двірська,39 на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна (будівля), що є власністю ПАТ «Укртелеком» із земель  житлової та громадської  забудови.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                                     Н.В.Семенюк