A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) підприємствами комунальної власності Семенівської сільської ради у 2018 році

Україна

  СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

     БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

     Р І Ш Е Н Н Я

 

Дванадцята сесія                                                                          VΙΙ скликання

 

від 23 лютого 2018 року                                                          № 278

 

 

Про затвердження порядку і нормативів

відрахування частини чистого прибутку

(доходу) підприємствами комунальної

власності Семенівської сільської ради

у 2018 році

                                                                                          

         З метою наповнення сільського бюджету додатковими коштами та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку, відповідно до    пп. 9 п. 1 ст. 69 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 року № 2456-VI (зі змінами та доповненнями), керуючись п. 29 ч. 1 ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Порядок і нормативи відрахування до загального фонду сільського бюджету комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності територіальної громади Семенівської сільської ради, частини чистого прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово–господарської діяльності у 2018 році (додається).
 2.  Бердичівському управлінню ГУ ДФС у Житомирській області здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю сплати відрахувань частини прибутку (доходу) комунальними підприємствами відповідно до Порядку і нормативів, затверджених цим рішенням.
 3. Порядок і нормативи, затверджені цим рішенням, діють у 2018 році.
 4. Контроль за його виконанням покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк

                                                                                    Додаток

до рішення сільської ради

від 23.02.2018 р. № 278

 

 

 

Порядок і нормативи відрахування до загального фонду сільського бюджету комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності територіальної громади Семенівської сільської ради, частини чистого прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово–господарської діяльності у 2018 році

 

 1. Даний Порядок і нормативи регламентують здійснення відрахування до загального фонду сільського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Семенівської сільської ради, за результатами фінансово-господарської діяльності.

 

 1. Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду сільського бюджету за результатами фінансово-господарської діяльності провадяться комунальними підприємствами, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Семенівської сільської ради, у розмірі 5 (п’яти) відсотків чистого прибутку (доходу).

 

 1. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду сільського бюджету за відповідний період, визначається, виходячи із обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку та розміру відрахування частини чистого прибутку (доходу), зазначеного у п.2 цього Порядку.

 

 1. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду сільського бюджету, розраховується комунальними підприємствами відповідно до порядку складання розрахунку частини чистого прибутку (доходу), встановленого Державною фіскальною службою, щодо відрахування частини чистого прибутку (доходу) державними підприємствами до державного бюджету. Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом із фінансовою звітністю подаються до Бердичівської ОДПІ  ГУ ДФС у Житомирській області у строки, встановлені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

 

 1. Визначена, відповідно до Порядку і нормативів, частина чистого прибутку (доходу) сплачується у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, і зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду сільського бюджету, що відкриті в органах Державної казначейської служби.

 

 1. Керівникам комунальних підприємств, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади Семенівської сільської ради, забезпечити надходження відрахувань частина чистого прибутку (доходу) до загального фонду сільського бюджету відповідно до відповідно до зазначеного цим рішенням Порядку.

 

 1. Рекомендувати Бердичівському управлінню ГУ ДФС у Житомирській області здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю сплати до бюджету Семенівської сільської ради об’єднаної територіальної громади відрахувань частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами.

 

 1. Інформацію про нарахування та сплати частини чистого прибутку (доходу), відповідно до Порядку і нормативів, комунальні підприємства подають фінансовому відділу Семенівської сільської ради в термін до 25 числа місяця наступного за звітним періодом.

 

 1. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальні підприємства несуть у відповідності до чинного законодавства.

 

 

 

Секретар сільської ради                                                     О.М. Гортовлюк

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь