Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2018 році

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ
 

від  ________2018pоку                                                         № 

Про черговий призов громадян України                                                                 на строкову  військову службу у 2018 році

         З метою забезпечення організованої підготовки та проведення на території Семенівської сільської ради призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України, керуючись Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» , ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування України», Указом Президента України  33/2018 від 15.02.2018 року, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Організувати та провести на території Семенівської сільської ради призови громадян України , придатних за станом здоров'я до військової служби чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у квітні-травні 2018 року

          2) у жовтні - листопаді 2018 року

2. Завідувачу військово-облікового бюро Андрійчуку І.А., виконуючим обов’язки старост в відповідних старостинських округах:

 2.1. Провести роботу щодо звірки списків призовників, які перебувають на військовому обліку з обліковими даними військового комісаріату, отримати у військовому комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичну та призовну комісію у квітні- травні та жовтні - листопаді 2018 року.

2.2. Здійснити 100% оповіщення та забезпечення явки призовників на призовну комісію.

2.3. Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та шляхом вручення персональних повісток під підпис призовника.

2.4. Про результати призову громадян на строкову військову службу у 2018 році інформувати виконком сільської ради до 16.12.2018 року.

3. В разі відсутності призовників на території сільської ради надати в Бердичівський об’єднаний міський військовий комісаріат документи, які підтверджують виклик призовників, та їх відсутність на території сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного  рішення залишаю за собою.

 

Сільський голова                                               Н.В.Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь