Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2018 році

від  ________2018pоку                                                         №

Про черговий призов громадян України                                                                 на строкову  військову службу у 2018 році

З метою забезпечення організованої підготовки та проведення на території Семенівської сільської ради призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України, керуючись Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» , ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування України», Указом Президента України  33/2018 від 15.02.2018 року, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Організувати та провести на території Семенівської сільської ради призови громадян України , придатних за станом здоров'я до військової служби чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у квітні-травні 2018 року

2) у жовтні - листопаді 2018 року

2. Завідувачу військово-облікового бюро Андрійчуку І.А., виконуючим обов’язки старост в відповідних старостинських округах:

2.1. Провести роботу щодо звірки списків призовників, які перебувають на військовому обліку з обліковими даними військового комісаріату, отримати у військовому комісаріаті списки призовників, які підлягають виклику на медичну та призовну комісію у квітні- травні та жовтні - листопаді 2018 року.

2.2. Здійснити 100% оповіщення та забезпечення явки призовників на призовну комісію.

2.3. Оповіщення про явку для проходження медичної та призовної комісії здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара: шляхом доведення наказу військового комісара до населення та шляхом вручення персональних повісток під підпис призовника.

2.4. Про результати призову громадян на строкову військову службу у 2018 році інформувати виконком сільської ради до 16.12.2018 року.

3. В разі відсутності призовників на території сільської ради надати в Бердичівський об’єднаний міський військовий комісаріат документи, які підтверджують виклик призовників, та їх відсутність на території сільської ради.

4. Контроль за виконанням даного  рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                               Н.В.Семенюк