Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята  сесія                                                                    VΙΙ скликання

від                             2018 року                                                              №

Про встановлення розміру

кошторисної заробітної плати

при здійсненні будівництва

метою належної розробки кошторисної документації на будівельні роботи, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016 №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» і листом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.02.2018 № 7/15-1904 «Щодо кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва», відповідно до ст.ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

Встановити розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення тощо) об'єктів, що здійснюються за рахунок коштів сільського бюджету, комунальних підприємств, установ і організацій, ________ грн., що відповідає середньому розряду  складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах з 01.03.2018 року.

Підрядним організаціям, які виконують роботи по будівництву об'єктів, що здійснюються за рахунок коштів сільського бюджету, комунальних підприємств, установ і організацій при визначенні вартості будівництва, вищевказану заробітну плату ______ грн. застосовувати при умові надання розрахунку заробітної плати відповідно до наказу Мінрегіонбуду від 20.10.2016 № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів».

Контроль  покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                           Н.В. Семенюк