Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про забезпечення відповідно до Закону розвитку медичного обслуговування

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                          ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

від 20 квітня 2017року                                                                            № 27       

 

 

Про забезпечення відповідно до Закону розвитку

медичного обслуговування

 

Відповідно рішення Семенівської сільської ради №23 від 04.01.217року « Про спрямування частини видатків сільського бюджету на 2017 рік» було передано у 2017 році із загального фонду сільського бюджету Семенівської сільської ради до загального фонду районного бюджету Бердичівського району в сумі 2822600,00грн. (два мільйона вісімсот двадцять дві тисячі шістсот гривень)  в тому числі медичну субвенцію в сумі 2600400,00грн. (два мільйона шістсот тисяч чотириста гривень) і додаткову дотацію в сумі 222200,00грн. (двісті двадцять дві тисячі гривень) для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні   та  1210600,00грн. (один мільйон двісті десять тисяч  шістсот гривень), в тому числі  за рахунок медичної субвенції 1114400,00грн.(один мільйон сто чотирнадцять тисяч чотириста гривень), додаткової дотації в сумі 95200,00грн. (дев’яносто п’ять тисяч двісті гривень) для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на первинному рівні   на здійснення видатків районного бюджету на охорону здоров’я  в обсязі, розрахованому Міністерством фінансів України відповідно до кількості мешканців населених пунктів Семенівської сільської ради, які підлягають забезпеченню гарантованими послугами закладів охорони здоров’я у повній вартості цих послуг, розрахованих  за фінансовим нормативом бюджетної забезпеченості послугами з охорони здоров’я на одного жителя на 2017 рік,

виконком сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Прийняти інформацію про передачу Семенівською сільською радою Бердичівській районній раді медичної субвенції та додаткову дотацію на здійснення у 2017 році видатків на охорону  здоров’я.

2. Рекомендувати сесії Семенівської сільської ради внести зміни, щодо відсотків для надання медичних послуг жителям об’єднаної територіальної громади на вторинному рівні  60  та  первинному рівні 40  із поверненням залишку невикористаних коштів до сільського бюджету.

        

         3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою .  

 

 

 

 

  

Сільський голова:                                         Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь