Село Малі Гадомці

М.Гадомці – свою історію починає з кінця ХVIII cторіччя. Село Малі Гадомці впритул межує із селом Закутинці і недарма історія цього села тісно пов’язана з історією села Закутинці.

В 1914 році поміщик Федір Терещенко заснував в селі першу школу. З 1924 року по даний час село входить до складу Закутинецької сільської ради.

До 1930 року головою сільської ради був Вознюк Михайло , з 1930 по 1946 рік - Харченко Роман.

Село належало до Козятинського району Вінницької області і тільки в 1952 році за рішенням Верховної ради України віднесене до Бердичівського району Житомирської області.

Більше двох років село було окуповане німецько – фашистськими загарбниками. За визволення села загинули 5 солдатів Радянської армії, які захороненні в братській могилі  на сільському кладовищі. Жителі села брали активну участь у визволенні Батьківщини і 46 односельчан загинули на фронтах війни. Полеглим воїнам – односельчанам споруджено пам’ятник в центрі села.

Після війни на території села діяв колгосп «Перемога», пізніше – «Прапор Комунізму» ,,Дружба». Першим післявоєнним головою колгоспу працював Герега Серафим Петрович, а з 1950 року – Король Євгеній Андрійович, за період роботи якого село будувалось високими темпами, була висипана дорога між селами та частково до м. Бердичів.

Село радіофіковане в 1950 році, електрифіковане в 1955 році та газифіковане в 1991 році. Нині в селі працює торгівельний кіоск.