Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                    ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я

 

Дванадцята сесія                                                                           VΙI скликання

 

від  ____________ 2018 року                                                           № ____

 

Про  надання  дозволу на розроблення

технічних документацій із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) громадянам

 

                

                  Відповідно  до  ст.26 Закону України «Про  місцеве  самоврядування в  Україні», ст.ст.8, 19, 25, 55 Закону України «Про  землеустрій», ст.ст.12, 96, 116, 118, 121, 122 Земельного  кодексу  України,  розглянувши  заяви  громадян   та  додані  документи, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати  громадянину Римарчуку Андрію Леонідовичу  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є його власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Корольова,41.

         2. Надати  громадянину Демедюку  Івану Степановичу  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є його власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Братів Зеленюків,39.

         3. Надати  громадянці Демедюк Надії Василівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є її власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:                  с. Нова-Олександрівка  вул. Садова,1.

         4. Надати  громадянці Сергієнко  Катерині Вікторівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є її  власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Красівка вул. Незалежності 1а.

5. Надати  громадянину Поліщуку  Віктору  Павловичу дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є його власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Бердичівська,107.

         6. Надати  громадянці Єршову Василю Сергійовичу дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є її власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Семенівка вул. Шкільна,13.

7.Надати  громадянину Мостову  Анатолію Федоровичу дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою   площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є його власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:  с. Великі Низгірці  вул. Бердичівська,8.

         8.Надати  громадянці Моренко  Ользі Іванівні дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є її власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:              с. Кикишівка  вул. Осіння,21.

         9.Надати  громадянці Голяки Ользі Леонідівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є її власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:              с. Великі Низгірці вул.Ватутіна,6.

 

10.Надати  громадянці Рудик Надії Петрівні  дозвіл на розроблення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною   площею  0,2500 га. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (на якій  розташовано  об’єкт  нерухомого  майна(будівля), що є її власністю) із земель  житлової та громадської  забудови  за адресою:              с. Закутинці вул.Механізаторська,13.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію сільської  ради з питань земельних відносин, будівництва  та екології.


Сільський голова                                    Н.В.Семенюк


     

 

    

          

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь