Про звіт сільського голови про роботу Семенівської сільської ради за 2017 рік

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                          VΙΙ скликання

від __ лютого 2018 року                                                          № ___

Про звіт сільського голови про роботу

Семенівської сільської ради за 2017 рік

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт сільського голови Семенюк Н. В. «Про роботу сільської ради за 2017 рік», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт сільського голови про роботу сільської ради за 2017 рік, прийняти до відома.

1. Роботу сільської ради за 2017 рік визнати задовільною.

1. Сільському голові Семенюк Н. В.:
    1. Продовжити тримати на контролі безперервну роботу сільської ради та інших комунальних закладів, виконання сільського бюджету.
    2.  Спрямувати зусилля на повне здійснення виконавчим комітетом ради власних повноважень, забезпечення законності і правопорядку, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
    3. Посилити вимогливість до посадових осіб, працівників сільської ради щодо виконання ними повноважень та функціональних обов’язків, виконання рішень ради та виконавчого комітету.
    4. Забезпечити виконання прийнятих комплексних та цільових програм  в галузях освіти, культури і спорту, соціального захисту населення, благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади.
    5. Всебічно сприяти активізації діяльності депутатів, постійних комісій, залученню їх до підготовки  і розгляду питань.
    6. Активно працювати з керівниками підприємств та установ, розташованих на території сільської ради по наповненню сільського бюджету, залученню членів їх трудових колективів до вирішення спільних проблем громади.
    7. Забезпечити дотримання на території сільської ради вимог Конституції України, Законів та законодавчих актів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист).

Сільський голова                                                               Н. В. Семенюк