Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян по Семенівській сільській раді за 9 місяців 2021року

  

                                                                                                   

      Додаток                                                

   до рішення                        

 виконкому сільської ради       

від 21.10.2021 року №  

 

Інформація

про стан роботи із зверненнями громадян

по Семенівській сільській раді

за 9 місяців 2021року

 

         Відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» від 7 лютого 2008 року  № 109/2008, Семенівською сільською радою здійснюються заходи щодо всебічного, неупередженого та кваліфікованого розгляду питань, які порушуються громадянами.

За 9 місяців 2021 року від громадян  надійшло  1277  звернень (в тому числі керівництвом та спеціалістами на особистому прийомі – 440,  письмових – 835). Вирішено позитивно - 1255, на 21 надано вичерпні роз’яснення, 1 звернення перебувають на контролі (на розгляді в спеціалістів сільської ради). На особистому прийомі сільського голови, старост порушенні громадянами питання, щодо соціального захисту населення, вирішення в межах компетенції ради земельних питань,   розвитку інфраструктури сіл громади, а також благоустрою, екології та питань освіти.

Найбільш поширеними та  актуальними у звітному періоді залишаються питання щодо виділення земельних ділянок у приватну власність, надання матеріальної допомоги (підтримки) жителям які потрапили в екстремальну ситуацію, тяжкі життєві обставини та потребують дорого вартісного лікування вирішення земельних спорів в межах населених пунктів Семенівської сільської ради тощо.

         Звернення незахищеної категорії населення, а саме   ветерани війни  та праці, учасники бойових дій, інваліди, члени багатодітних родин, одинокі матері розглядаються  спеціалістами сільської ради першочергово. Як позитивне слід зазначити що  заяви громадян про надання матеріальної допомоги на лікування, учасників АТО  розглядаються  на засіданнях виконавчого комітету та сесіях сільської ради. Дані питання здебільшого вирішуються позитивно та згідно затверджених Програм по сільській раді, здійснюється адресне виділення коштів. Впродовж звітного періоду, відповідно до Регламенту роботи ради, було проведено 18  засідань виконавчого комітету та 7 сесії сільської ради.

 В межах наданих повноважень та з метою  реалізації жителями громади права на соціальний захист, працю тощо на усні та письмові звернення громадян видаються довідки та акти різного характеру.

Протягом звітного періоду  спеціалістами виконавчого апарату сільської ради опрацьовано 20 запитів на отримання публічної інформації. На усі запити заявникам надано вичерпну відповідь, і запит направлено за належністю.

      Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян, що звертаються до сільської ради, на стендах розміщених в адмінприміщеннях старостинських округів та на офіційному сайті громади розміщено інформацію щодо порядку прийому громадян, графіки прийомів. У мережі Інтернет у відкритому доступі інформація про сайт громади, що дає можливість подати звернення в електронному вигляді.

 

 

 

 

Спеціаліст відділу

 організаційно-кадрової, правової роботи

та з питань  діловодства                                                                Олеся Оленюк

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь