Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта сесія                                                    VΙΙ скликання

від  17 грудня 2019 року                                                                    №  797

Про звернення депутатів Семенівської сільської ради VII скликання до Президента України В.Зеленського, Прем'єр-міністра України О.Гончарука, Міністру розвитку громад та територій України  А.Бабак  щодо внесення змін до  перспективного плану Житомирської області

Відповідно до статей 47, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» ,  зважаючи на рішення зборів громадян від 16.12.2019р. с. В.Низгірці Семенівської ОТГ , сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати звернення депутатів Семенівської сільської  ради VII скликання до Президента України В.Зеленського, Прем'єр - міністра України О.Гончарука , Міністру розвитку громад та територій України А.Бабак стосовно внесення змін до перспективного плану Житомирської області (додається).

2. Направити це рішення до Президента України  В.Зеленському, Прем’єр-міністру України О. Гончаруку та  Міністру розвитку громад та територій України А.Бабак.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист)

Сільський голова                                                                Н.В.Семенюк

Президенту України                                                                                          Зеленському Володимиру Олександровичу

Прем'єр - міністру України                                                                                                       Гончаруку  Олексію Валерійовичу

Міністру розвитку громад та територій України                                                                             Бабак Альоні Валеріївні

Звернення

учасників зборів громадян Семенівської ОТГ Житомирської області до                    Президента України Зеленського Володимира Олександровича, Прем'єр - міністру України  Гончаруку  Олексію Валерійовичу, Міністру розвитку громад та територій України Бабак Альоні Валеріївні

Ми, учасники зборів громадян Семенівської ОТГ, що відбулися 16.12.2019 в селі Великі Низгірці Семенівської ОТГ, звертаємося до Президента України Зеленського Володимира Олександровича і просимо підтримки щодо недопущення внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області . А саме тому, що до нашої громади за Перспективним планом хочуть приєднати сільські ради : Бистрицьку, Романівську, Гардишівську, Озадівську. Їм ми не зможемо забезпечити якість та доступність публічних послуг, що надаються в об’єднаній територіальній громаді. Транспортне сполучення з вищевказаними сільськими радами тільки через місто Бердичів. Тому, якщо дороги між населеними пунктами громади проходять територією інших громад, це неправильне рішення. Для прикладу, зона доступності потенційного адміністративного центру спроможної територіальної громади – від села Лісова Слобідка Озадівської сільської ради до села Семенівка - 29 км. Годі вже говорити за економічну ефективність і добровільність . Суміжними з вищевказаними сільськими радами є також Швайківська ОТГ, Райгородоцька ОТГ і місто Бердичів. Вони мають спільну транспортну мережу і зможуть наблизити якісні послуги жителям. Це буде неспроможна ОТГ з постійним наданням їй дотації з обласного бюджету. Варто зауважити, що на засіданні робочої групи 04.12.2019 року, яка відбулася в Житомирській ОДА, така конфігурація не розглядалась. Переважна більшість підтримала пропозицію створити Скраглівецьку ОТГ в складі вищевказаних сіл і включити Садківську сільську раду до  Семенівської ОТГ, яка найбільш близька історично та територіально до складу нашої громади . Відзначаємо, що ми вибороли своє право на громаду три роки тому: спільними зусиллями об’єднали 12 сіл, і це було не просто. Це була перша громада в Бердичівському районі. Кожне село має свої особливості, тому і проблеми є різними. Об’єднати громаду в ціле навколо спільного - основна мета. То ж і “стартові умови” на початку об’єднання були нелегкі. Адже було багато об’єктів, які буквально тріщали на очах і були в аварійному стані. За цей час ми згуртувались і заявили про себе. Багато зроблено, і ще є більше планів для реалізації. Реформа децентралізації передбачає добровільний принцип об’єднання громад, закріплений Законом України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та Конституцією України. Тому  просимо дозволити територіальній громаді бути .

Сільський голова                                                                              Н.В. Семенюк

Затверджено рішенням 34 сесії Семенівської сільської ради                                                                  VII скликання від 17.12.2019р. № 797