Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження положення про преміювання та виплати матеріальної допомоги робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування

Україна

                                                     СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

     БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

     ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

Дванадцята сесія                                                                VΙΙ скликання

 

від 23 лютого 2018 року                                                             № 288

 

Про  затвердження  положення  

про преміювання  та виплати

матеріальної допомоги робітників,

зайнятих  обслуговуванням

органів місцевого самоврядування

 

         Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Чубенко Н.В.., керуючись Законом України «Про оплату праці», наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 «Про умови оплати праці працівників зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування» зі змінами та доповненнями,   з метою забезпечення стимулювання відповідального та професійного ставлення  працівників до виконання ними обов’язків та завдань, шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи сільської ради, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити   положення  про  преміювання  та виплати матеріальної допомоги робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування (додається).

2. Положення  про  преміювання  та виплати матеріальної допомоги робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування затверджене цим рішенням застосовується з 1 січня 2018 року.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально – економічного розвитку.

 

Сільський голова                                                      Н.В.Семенюк

 

 

                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням дванадцятої сесії

Семенівської сільської ради

від  23.02.2018 р. № 288

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання та виплати матеріальної допомоги  робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого

самоврядування

 

            Положення про преміювання  робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування  розроблено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  у відповідності до наказу  Міністерства праці України від 02.10.1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями та у відповідності до інших нормативно-правових актів України.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

           1.1. Преміювання робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування, здійснюється в межах фонду преміювання, фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

           1.2. У разі економії фонду оплати праці на кінець поточного року, з урахуванням особистого внеску, робітникам, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування  може бути виплачена одноразова премія у розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату.

 

2. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ФОНДУ ПРЕМІЮВАННЯ

           2.1. Фонд преміювання утворюється у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про  упорядкування структури  та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчого влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями.

 

3. ПОКАЗНИКИ ПРЕМІЮВАННЯ І РОЗМІР ПРЕМІЇ

           3.1. За результатами роботи за місяць розмір премії визначається за такими показниками:

           3.1.1. виконавська дисципліна (своєчасне, якісне і точне виконання доручень керівництва);

           3.1.2. трудова дисципліна (дотримання Правил внутрішнього трудового розпорядку).

          

           3.2. Преміювання  робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування,  здійснюється щомісячно за результатами роботи за  відповідний місяць у відсотках до посадового окладу або в конкретних визначених сумах, встановленого розпорядженням сільського голови, в межах фонду заробітної  плати та економії по ньому.

 

           3.3. Премії не виплачують за час відпусток, тимчасової непрацездатності, протягом дії дисциплінарного стягнення, а також в інших випадках, коли згідно з чинним законодавством виплати проводяться виходячи із середньої заробітної плати.

 

          3.4. Працівникам, які звільнилися з роботи в місяці за який провадиться преміювання, премії не виплачуються, за винятком працівників, які  звільнені:

          - у зв’язку з виходом на пенсію;

          - за станом здоров’я;

          - у зв’язку з переведенням на іншу роботу;

          - у  зв’язку з скороченням чисельності (штату).

 

           3.5. У разі невиконання або несвоєчасного виконання завдань, порушень трудової дисципліни, розмір визначеної премії зменшується, або працівник позбавляється премії в повному розмірі за розпорядженням сільського голови.

 

           3.6.  У разі невиконання у встановлені терміни завдань з причин, що не залежать від виконавця, розмір премії не зменшується. Підставою, для визнання причин поважними, є відповідні довідки, інші документи, показання свідків, а також інші аргументовані і підтверджені  фактами пояснення виконавця, викладені у пояснюючій записці.

 

4. НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

           4.1. Надавати  робітникам, зайнятим обслуговуванням ради:

          - матеріальну  допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати щорічно при отриманні основної  відпустки у межах фонду оплати праці.

           

5. ТЕРМІНИ ПРЕМІЮВАННЯ

           5.1. Премія за поточний місяць виплачується разом із заробітною  платою поточного місяця.

 

 

 

 

        Секретар сільської  ради                                                О.М. Гортовлюк

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь