«Про виконання бюджету Семенівської сільської територіальної громади за 1 квартал 2023 року»

За 1 квартал 2023 року до бюджету сільської територіальної громади зараховано всього надходжень в сумі 16009,2 тис. гривень., що більше на 4222,7 тис.грн., в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Власних надходжень до бюджету сільської територіальної громади надійшло в сумі 10967,9 тис.грн., або більше проти аналогічного періоду минулого року на 3147,4 тис.грн., або з ростом на 40%, до спеціального фонду надходження склали 513,3 тис.грн., або на 389,0 тис.грн більше за аналогічний період минулого року. Трансфертів з державного бюджету надійшло в сумі 4528,0 тис.грн., що більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 686,3 тис.грн. Всього з сільського бюджету за 1 квартал 2023 року використано коштів на суму 12144,5 тис.грн. Видаткова частина загального фонду бюджету за вказаний період виконана в сумі 10684,6 тис. грн., коштів спеціального фонду використано в сумі 1459,9 тис.грн. У ході виконання бюджету першочергова увага приділялась фінансуванню захищених статей бюджету. В цілому по бюджету громади спрямовано коштів на першочергові видатки в сумі 10661,0 тис.грн. У звітному періоді забезпечена в повному обсязі виплата заробітної плати з нарахуваннями. Так, заробітна плата з нарахуваннями становить 72% від загальної суми видатків (або 7676,3 тис.грн.), видатки на енергоносії склали 1307,8 тис.грн. Кошти резервного фонду за 1 квартал 2023 року не використовувались.