Про надання суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення піклувальника

П Р О Е К Т Р І Ш Е Н Н Я

від ___ червня 2018 року                                                                         № ____

Про  надання суду  подання

органу опіки  та  піклування

щодо доцільності призначення піклувальника

Відповідно до підпункту 4 пункту “б” частини першої статті 34, статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 55, 56, 60, 62, 63, 67-74 Цивільного кодексу України, Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999р. №34/166/131/88, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 17.06.1999р. №387/3680  та беручи до уваги пропозиції опікунської ради при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради (витяг із протоколу від 08.06.2018р. № 1), як орган опіки та піклування.

Громадянка Федорчук Неллі Василівна звернулась з заявою  про надання до суду  подання щодо доцільності призначення її піклувальником над громадянкою Чупровою Мариною Іллівною, яка, згідно медичного висновку лікарняно-трудової експертної комісії від 07.02.1977 року, визнана непрацездатною та такою, яка потребує постійного стороннього догляду пожиттєво.  Чупрова Марина Іллівна проживає у гр. Федорчук Н.В. з 22 березня 2018 року. Гр. Федорчук Н.В. здійснює постійний догляд за Чупровою М.І. та створює всі необхідні умови для її повноцінного проживання, виконком сільської  ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати  суду  подання щодо  доцільності   призначення громадянки Федорчук Неллі Василівни, 04.01.1961 року народження, піклувальником над громадянкою Чупровою Мариною Іллівною, 19.01.1961 року народження, яка є фізично недієздатною і проживає у гр. Федорчук Н.В. за адресою: с. Великі Низгірці Бердичівського району, вулиця Польова, б. 35.

2. У разі призначення судом громадянки Федорчук Неллі Василівни піклувальником:

2.1. Дозволити їй здійснювати побутові правочини, представляти її інтереси в державних органах влади, органах місцевого самоврядування, організаціях, що здійснюють обслуговування населення; одержувати пенсію, поштові відправлення, а також вживати заходів щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічної.

2.2. Покласти на  піклувальника відповідальність за збереження та використання майна підопічної Чупровою Марини Іллівни,  її матеріальне утримання, здійснення постійного догляду і нагляду, а також вжиття заходів щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічної.

3. Рішення набирає чинності з дня його  оприлюднення на офіційному сайті Семенівської сільської ради.

4. Організацію цього рішення покласти на завідувача Центру надання соціальних послуг Семенівської сільської ради Т.М.Носову.

5. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на заступника сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Колесник Л.М.

Сільський   голова                                                                Н.В.Семенюк