Сільський голова Семенюк Наталія Володимирівна

Народилася 13 червня 1971 року в селі Хажин Бердичівського району Житомирської області.

У 1986 році закінчила Хажинську восьмирічну школу, після чого вступила до Калинівського технологічного технікуму , який закінчила в 1990 році та здобула спеціальність технік-технолог легкої промисловості. У 2004 році вступила до Міжрегінальної академії управління персоналом .У 2009 році закінчила і отримала диплом за освітнім рівнем правознавець.

Трудову діяльність розпочала в 1990 році.

У 1998 році обрана депутатом Хажинської сільської ради.

В 2001 році була обрана секретарем Хажинської сільської ради Бердичівського  району Житомирської області.

В 2010 році обрана Хажинським  сільським головою Бердичівського  району Житомирської області.

В 2015 році обрана Хажинським  сільським головою Бердичівського  району Житомирської області.

В 2016 році обрана Семенівським сільським головою об’єднаної територіальної громади Бердичівського  району Житомирської області.

Одружена.