Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на здійснення правочину щодо житлового будинку, в якому зареєстровані малолітні діти Близнюк А.О. та Близнюк Є.О.

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

  

 

від ____________2018 року                                                       №

 

 

Про  надання дозволу на

здійснення правочину щодо

житлового будинку, в якому

зареєстровані малолітні діти

Близнюк А.О. та Близнюк Є.О.

 

          Виконавчим комітетом Семенівської сільської ради розглянуто подані документи, заяву Данчук Юлії Дмитрівни, діючої на підставі довіреності, виданої Данчук Наталією Володимирівною, власницею будинку, розташованого за адресою: с.Іванківці Житомирської області, вул.Шевченка,1.  Данчук Ю.Д. звернулась до органу опіки та піклуванням з проханням про надання дозволу на укладення договору дарування будинку, розташованого за вказаною вище адресою, Близнюк Ользі Дмитрівні. В будинку зареєстровані малолітні діти обдаровуваної Близнюк О.Д. – Близнюк Анастасія Олександрівна, 30.07.2011 року народження, та Близнюк Євген Олександрович, 14.09.2014 року народження. Діти і надалі будуть зареєстровані в цьому будинку, їх права при здійсненні даного правочину порушені не будуть.

          Відповідно ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей”, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку надання органами опіки та піклування дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дітей», ст.177 Сімейного кодексу України, виконком сільської ради

                                         

В И Р І Ш И В:

 

1. Дозволити Данчук Юлії Дмитрівні, 1997 року народження, жительці м.Рівне, вул.В.Чорновола, 76а, яка діє на підставі довіреності НМХ 713966 від 20.02.2018 року,  укласти договір  дарування житлового будинку, розташованого в селі Іванківці Житомирської області по вул.Шевченка, 1, власницею якого є Данчук Наталія Володимирівна на підставі договору дарування ВВТ №113963 від 13.12.2004 року, на ім’я Близнюк Ольги Дмитрівни. 

2. Взяти до відома інформацію про те, що в результаті здійснення правочину з житлом малолітні діти Близнюк Анастасія Олександрівна, 30.07.2011 року народження, та Близнюк Євген Олександрович, 14.09.2014 року народження будуть мати право на користування житловою площею за адресою: с.Іванківці Житомирської області, вул.Шевченка, 1.

3. Рекомендувати заявниці Данчук Ю.Д. здійснити правочин з житлом протягом трьох місяців та надати органу опіки та піклування – виконкому Семенівської сільської ради копію договору дарування.

 

 

                    

Сільський голова                                                                    Н.В. Семенюк

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь