Про оренду нерухомого майна

Р І Ш Е Н Н Я

Про оренду нерухомого майна

З метою належного врегулювання договірних відносин керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про оренду державного та комунального майна », рішенням Семенівськї сільської ради від 20.06.2017 року №142«Про затвердження Положення про оренду комунального майна, Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна та  Типового договору оренди комунального майна територіальної громади населених пунктів Семенівської сільської ради» , рішення ради від 20.06.2017 року № 143  «Про затвердження Методики розрахунку  плати за оренду майна, що перебуває в  власності територіальної громади населених пунктів Семенівської сільської ради», Статутом КНП «ЦПМСД» , сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги » Семенівської сільської ради в оренду частину адміністративного приміщення – кімната № 1 площею 16,24 кв. м. та кімната № 2, площею 13,58 кв. м. на першому поверсі за адресою: с. Іванківці, вул. Стадіонна,1, а також частину адміністративного приміщення – кімната № 1 площею 14,5 кв. м. та кімната № 2, площею 23,3 кв. м. на першому поверсі за адресою: с. Красівка, вул. Миру, 17 для розміщення ФАП, ФП.

2. Укласти договори оренди вищезгаданого нерухомого майна та договори про відшкодування витрат по наданню комунальних послуг  відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Укласти з Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради договори оренди на частину нежитлових приміщень розташованих за адресами: с.Терехове, вул. Шевченка, 3, кімната № 1, площею 32.0 кв.м., кімната № 2, площею 13.8 кв. м. та с. Закутинці, вул. Центральна, 30, кімната № 3, площею 11,3 кв.м., кімната № 4, площею 11,5 кв. м. для розміщення робочих місць працівників апарату сільської ради.

4.Встановити розмір річної орендної плати в сумі 1 гривня.

5.Відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства внести відомості до журналу обліку договорів.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк