Основні завдання центру

Центр надання соціальних послуг

Семенівської сільської ради

Основні  завдання:

• проведення соціальнопрофілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню у складні життєві обставини особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до перліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг до складу ЦНСП входять 2 (два) відділення:

• Відділення соціальної допомоги за місцем проживання (надає допомогу непрацездатним громадянам, що потребують побутової, медико-соціальної допомоги в домашніх умовах за висновками лікарів закладів охорони здоров’я та створюється для обслуговування не менше 80-ти одиноких непрацездатних громадян);
  • Відділення соціальної роботи (проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціальний патронаж осіб, які відбували покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань. у тому числі за повідомленням установ виконання покарань).