Про стан справляння плати за землю

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

від 17 серпня 2017 року                                                                 ____

Про стан справляння

плати за землю

Заслухавши і обговоривши інформацію спеціалістів із земельних питань відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури  Лихолат В. А. та Мосійчук Н. І.  про стан нарахування та сплати земельного податку з фізичних осіб та відповідно  ст. 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію спеціалістів із земельних питань відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури  Лихолат В. А. та Мосійчук Н. І. ”Про стан справляння плати за землю” прийняти до відома.

2. Спеціалістам із земельних питань відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури  Лихолат В. А. та Мосійчук Н. І. доручити провести звірку з Бердичівською ОДПІ по нарахуванню земельного податку з фізичних осіб на 2017 рік .

3 . Спеціалістам із земельних питань відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури  Лихолат В. А. та Мосійчук Н. І. здійснювати контроль за надходженням коштів по земельному податку до бюджету сільської ради та попередити громадян про своєчасність сплати даного податку.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань інвентаризації земельних та водних об’єктів, комунального майна, сплати податків за майно та легалізації робочих місць.

Сільський голова                                                  Н. В. Семенюк