Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про стан роботи розгляду звернень громадян за 9 місяців 2018 року

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від 18 жовтня 2018 року                                                                     №

 

Про стан роботи   розгляду  звернень громадян                                                                    за  9   місяців  2018  року

     Заслухавши інформацію спеціаліста організаційно-кадрової,правової роботи та з питань діловодства  Петяк Л.А. «Про стан роботи  розгляду  звернень громадян за  9 місяців 2018 року», виконком  сільської ради зазначає, що виконавчим апаратом   Семенівської сільської ради проводиться відповідна робота на виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указів Президента України щодо розгляду звернень громадян. У своїй роботі зі зверненнями громадян виконком сільської ради керується Законом України «Про звернення громадян» (із чинними змінами й доповненнями), Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», Інструкцією з діловодства, відповідними розпорядженнями та дорученнями сільського  голови , іншими нормативними документами з цього питання.

        Значна увага приділяється питанням організації прийому громадян працівниками виконкому сільської ради. Рішенням виконкому затверджено дні та години прийому громадян керівництвом ради. У виконкомі налагоджено облік усіх звернень, що надходять на розгляд  та контроль за їх вирішенням, завдяки чому значно покращилася робота із заявами, скаргами та пропозиціями жителів сіл, посилився контроль за їх виконанням.

   Разом з тим виконком  зазначає, що через обмеженість бюджетних коштів ряд питань, що пов’язані із наданням матеріальної допомоги, газифікації, благоустрою, вирішуються не в повній мірі у зв’язку з відсутністю відповідного фінансування.

З метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу  Президента України «Про першочергові  заходи  щодо забезпечення  реалізації та  гарантування  конституційного  права  на  звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись пп.1 п.б ч.1 ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію спеціаліста організаційно-кадрової,правової роботи та з питань діловодства  Петяк Л.А. про стан роботи  розгляду  звернень громадян  за  9 місяців  2018 року  прийняти до відома.

2.Вважати роботу із зверненнями громадян одним із пріоритетних завдань керівництва  Семенівської   сільської  ради, обов’язком її посадових осіб та службовців.

3.Посилити персональну відповідальність посадових та службових осіб сільської ради за забезпечення системності в роботі із зверненнями, а також за усунення причин, що спричиняють обґрунтовані звернення громадян до органів влади всіх рівнів.

         4. Зосередити увагу керівників установ соціальної сфери, посадових осіб сільської ради на забезпеченні виконання Закону України «Про звернення громадян» та  Указів  Президента України щодо розгляду звернень громадян.

         5.Продовжити роботу щодо забезпечення належної організації прийому      громадян з особистих питань, здійснювати постійний контроль за розглядом звернень громадян, дотриманням встановлених термінів їх розгляду, вирішенням проблем жителів громади.

         6. Щоквартально інформувати  виконком та райдержадміністрацію про стан роботи із зверненнями громадян.

         7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Осадчук Ю.С.

 

 

Сільський голова                                                 Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь