День села Садки

МОЄ СЕЛО – НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ

Сьогодні 04.09.21 відбулось урочисте святкування Дня села Садки ,що входить до Семенівськоі територіальної громади. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Взагалі наша земля окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.

Для малечі можна було пострибати на батутах, покататися машинках, придбати різноманітні вироби з кольорових кульок та скуштувати солодку вату. Після неймовірного концерту всіх присутніх пригощали смачною юшкою і пловом