Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Семенівської сільської ради шляхом викладення його у новій редакції

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятнадцята сесія                                                               VІI  скликання                                                                                                                              

від     червня  2018 року                                                         № 

                                     

Про внесення змін до Статуту комунального  некомерційного підприємства “Центр                                                            первинної медико-санітарної допомоги” Семенівської сільської ради  шляхом викладення його у новій редакції

            Відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі клопотання т.в.о. головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради, з метою забезпечення належної діяльності комунального некомерційного підприємства, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради  затвердженого рішенням сесії Семенівської сільської ради від 23.02.2018 року №276 «Про реорганізацію шляхом перетворення Комунальної установи«Центр первинної  медико-санітарної допомоги»  Семенівської сільської ради   у Комунальне некомерційне підприємство  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради»  шляхом викладення його у новій редакції (додається).

2. Доручити т.в.о. головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради, Глушковій Світлані Іванівні, здійснити дії щодо державної реєстрації змін до установчих документів комунального некомерційного підприємства у порядку та терміни, визначені чинним законодавством України.

         3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності та гуманітарних питань (освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту).

 

Сільський голова                                                              Н.В. Семенюк

 

Додаток:https://rada.info/upload/users_files/04345463/4d93f677be3cd4f540e9dc9272e605e6.doc

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь