Про поновлення договору оренди землі

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                               VІI скликання

від   26 лютого 2019 року                                                        №  534

Про поновлення договору оренди землі

З метою належного врегулювання договірних відносин керуючись       ст.93,124, 126 Земельного кодексу України, ст. 274, 288 Податкового кодексу України, ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.33 Закону України « Про оренду землі », розглянувши звернення ФОП Оганнісяна Карена Вагановича про поновлення договору оренди земельної ділянки, враховуючи договір оренди земельної ділянки від 14.02.2014 року    № 19 , індексний номер витягу про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права, сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Поновити ФОП Оганнісяну Карену Вагановичу дію договору оренди земельної ділянки шляхом укладення нового договору оренди землі, площею 0,0478 га (кадастровий номер 1820880901:03:003:8027) яка знаходиться за адресою: Бердичівський район, с. Великі Низгірці, вул. Ватутіна, 2-д строком на 5 (п’ять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (11.02).

2.Встановити на земельну ділянку кадастровий номер 1820880901:03:003:8027 за адресою: Бердичівський район, с. Великі Низгірці, вул. Ватутіна, 2-д орендну плату в розмірі 6 % від діючої нормативно грошової оцінки землі.

3.Доручити сільському голові Семенюк Н.В. укласти від імені ради договір оренди землі згідно даного рішення.

4.Зобов»язати ФОП Оганнісяна Карена Вагановича здійснити реєстрацію договору оренди земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань питань   земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський голова                                                               Н.В. Семенюк