Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання погодження на затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі земельних ділянок в оренду громадянам

Україна

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ  

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Сімнадцята  сесія                                                                   VΙΙ скликання

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       від                        2018 року                                                             № 

 

Про надання погодження на затвердження проектів  землеустрою                                                                     щодо відведення земельних ділянок та передачі земельних ділянок             в оренду громадянам

         Відповідно до ст. ст. 26, 59  Закону   України « Про місцеве                                           самоврядування  в Україні», ст.ст. 151,117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р.№60 «Питання  передачі земельних ділянок сільськогосподарського  призначення державної  власності у комунальну власність об’єднаних  територіальних  громад»,  розглянувши  заяви  громадян та клопотання  Головного управління Держгеокадастру у Житомирській  області , сільська  рада                               

ВИРІШИЛА:

1.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки в оренду громадянину Пузиру Анатолію Федоровичу     площею 0,1085га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0630 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

2.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Кудріній Марії олексіївні    площею 0,12га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0629 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

3.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Деревенько Раїсі Миколаївні    площею 0,13га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0628 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

 

4.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянину Портному Віктору Миколайовичу  площею 0,1206га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0631 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

5.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Лещенко Таїсі Андріївні     площею 0,12га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0633 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

6.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Ковалюк Ларисі Василівні    площею 0,1316га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0632 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

7.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Лещенко Олександру Олександровичу     площею 0,1207га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0634 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

Сільський   голова                                             Н.В.Семенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь