Про надання погодження на затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі земельних ділянок в оренду громадянам

ПРОЕКТ    РІШЕННЯ

Сімнадцята  сесія                                                                   VΙΙ скликання

від                        2018 року                                                             №

Відповідно до ст. ст. 26, 59  Закону   України « Про місцеве                                           самоврядування  в Україні», ст.ст. 151,117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р.№60 «Питання  передачі земельних ділянок сільськогосподарського  призначення державної  власності у комунальну власність об’єднаних  територіальних  громад»,  розглянувши  заяви  громадян та клопотання  Головного управління Держгеокадастру у Житомирській  області , сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки в оренду громадянину Пузиру Анатолію Федоровичу     площею 0,1085га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0630 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

2.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Кудріній Марії олексіївні    площею 0,12га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0629 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

3.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Деревенько Раїсі Миколаївні    площею 0,13га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0628 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

4.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянину Портному Віктору Миколайовичу  площею 0,1206га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0631 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

5.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Лещенко Таїсі Андріївні     площею 0,12га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0633 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

6.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Ковалюк Ларисі Василівні    площею 0,1316га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0632 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

7.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з правом передачі земельної ділянки в оренду громадянці  Лещенко Олександру Олександровичу     площею 0,1207га.  кадастровий  номер 1820882400:03:000:0634 для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

Сільський   голова                                             Н.В.Семенюк