Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження положення про преміювання та виплати матеріальної допомоги посадовим особам виконавчого комітету Семенівської сільської ради

Україна

                                                                           СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

     БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

                                            ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

Дванадцята сесія                                                                VΙΙ скликання

 

від _______ 2018 року                                                                  №

 

Про  затвердження  положення  

про преміювання  та виплати

матеріальної допомоги

посадовим особам  виконавчого комітету

Семенівської сільської ради

 

         Заслухавши інформацію начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера Чубенко Н.В.., керуючись Законом України «Про оплату праці», Постановою Кабінету Міністрів України від  09.03.2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, з метою забезпечення стимулювання відповідального та професійного ставлення  працівників до виконання ними посадових обов’язків та завдань, шляхом урахування їх особистого внеску в загальні результати роботи сільської ради, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити   положення  про  преміювання  та виплати матеріальної допомоги посадовим особам виконавчого комітету Семенівської сільської ради (додається).

2. Положення  про  преміювання  та виплати матеріальної допомоги посадовим особам виконавчого комітету Семенівської сільської ради затверджене цим рішенням застосовується з 1 січня 2018 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально – економічного розвитку.

 

Сільський голова                                                         Н.В.Семенюк

 

 

 

                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням дванадцятої сесії

Семенівської сільської ради

від _________ 2018 р. № _

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання та виплати матеріальної допомоги посадовим особам виконавчого комітету Семенівської сільської ради

 

 

            Положення про преміювання  посадових осіб органу місцевого самоврядування  розроблено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та  у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про  упорядкування структури  та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчого влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями та у відповідності до інших нормативно-правових актів України.

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

           1.1. Преміювання посадових осіб місцевого самоврядування здійснюється в межах фонду преміювання, фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

           1.2. У разі економії фонду оплати праці на кінець поточного року, з урахуванням особистого внеску посадовим особам місцевого самоврядування  може бути виплачена одноразова премія у розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату.

 

2. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ФОНДУ ПРЕМІЮВАННЯ

           2.1. Фонд преміювання утворюється у розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про  упорядкування структури  та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчого влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями.

 

3. ПОКАЗНИКИ ПРЕМІЮВАННЯ І РОЗМІР ПРЕМІЇ

           3.1. За результатами роботи за місяць розмір премії визначається за такими показниками:

           3.1.1. виконання заходів, передбачених планами роботи ради та планами роботи відповідних відділів  органів місцевого самоврядування ;

           3.1.2. виконавська дисципліна (своєчасне, якісне і точне виконання доручень керівництва);

           3.1.3. трудова дисципліна (дотримання Правил внутрішнього трудового розпорядку).

           3.2. Преміювання посадових осіб  місцевого самоврядування здійснюється щомісячно за результатами роботи за  відповідний місяць у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років або в конкретно визначених сумах, встановленого розпорядженням сільського голови, в межах фонду заробітної  плати та економії по ньому.

 

           3.3. Премії не виплачують за час відпусток, тимчасової непрацездатності, протягом дії дисциплінарного стягнення, а також в інших випадках, коли згідно з чинним законодавством виплати проводяться виходячи із середньої заробітної плати.

 

           3.4. В разі перевиконання бюджету по доходах, економії заробітної плати розмір премії направляти відповідно до розпорядження сільського голови на:

         - преміювання працівників з нагоди  державних свят (День місцевого самоврядування в Україні, День Незалежності України).

        

          3.5. Працівникам, які звільнилися з роботи в місяці за який провадиться преміювання, премії не виплачуються, за винятком працівників, які  звільнені:

          - у зв’язку з виходом на пенсію;

          - за станом здоров’я;

          - у зв’язку з переведенням на іншу роботу;

          - у  зв’язку з скороченням чисельності (штату).

 

           3.6. У разі невиконання або несвоєчасного виконання завдань, порушень трудової дисципліни, розмір визначеної премії зменшується, або працівник позбавляється премії в повному розмірі за розпорядженням сільського голови.

 

           3.7.  У разі невиконання у встановлені терміни завдань з причин, що не залежать від виконавця, розмір премії не зменшується. Підставою, для визнання причин поважними, є відповідні довідки, інші документи, показання свідків, а також інші аргументовані і підтверджені  фактами пояснення виконавця, викладені у пояснюючій записці.

 

4. НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

           4. Надавати посадовим особам органу місцевого самоврядування:

           а) матеріальну  допомогу для вирішення соціально-побутових питань, у  розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати;

           б) допомогу на оздоровлення в розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату - щорічно при отриманні основної  відпустки.

           Зазначені виплати здійснюються в межах встановленого фонду оплати праці.

5. ТЕРМІНИ ПРЕМІЮВАННЯ

           5.1. Премія за поточний місяць виплачується разом із заробітною  платою поточного місяця.

 

Секретар сільської ради                                                О.М.Гортовлюк

 

 

       

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь