Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження Програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області на 2018-2020рр. «Доступне казначейство»

 

Україна 

СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

    ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   ПРОЕКТ    Р І Ш Е Н Н Я

 

Чотирнадцята сесія                                                                     VΙΙ скликання

 

від ----------- 2018 року                                                               №

 

Про затвердження Програми сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області на 2018-2020рр. «Доступне казначейство»

 

Розглянувши листа Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області від 17.04.2018 № 08-08/458, з метою сприяння розвитку казначейського обслуговування, керуючись п. 22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

             1.Затвердити Програму сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування Бердичівського управління Державної казначейської   служби України Житомирської області на 2018-2020рр. «Доступне казначейство» (додається).

             2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету,комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                                              Н.В.Семенюк

 

 

 

                                                               ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                      рішенням XIV сесії

                                                                               Семенівської сільської 

                                                                                      ради від __.05.2018 №

 

 

Програма

сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування Бердичівського управління

Державної казначейської служби України Житомирської області

на 2018-2020 рр.

«Доступне казначейство»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ програми

 

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Бердичівське Управління Державної казначейської служби України

Житомирської області

2.

Розробник програми

Бердичівське Управління Державної казначейської служби України

Житомирської області

3.

Співрозробник програми

Семенівська сільська рада

4.

Відповідальний виконавець програми

Бердичівське Управління Державної казначейської служби України

Житомирської області

5.

Учасники програми

Семенівська сільська рада

6.

Термін реалізації програми

2018-2020 рр.

7.

Перелік бюджетів, які беруть

участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Сільський бюджет

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для

реалізації програми

В межах фінансових можливостей

 

І.Загальна характеристика програми

Програма сприяння публічності та розвитку казначейського обслуговування Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області на 2018-2020 роки «Доступне казначейство» (надалі Програма) розроблена з метою забезпечення виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №816 р «Деякі питання дистанційного обслуговування  розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів», щодо забезпечення обміну електронними документами між органами Казначейства та розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів шляхом дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства - Казначейство».

Програма являє собою комплекс заходів, які дозволять зовнішнім клієнтам Державної казначейської служби України (розпорядникам  бюджетних коштів) скористатися інформаційними ресурсами ДКСУ для автоматизації процесу виконання сільського бюджету, відмовитися від потоку вхідних та вихідних документів, прискорить обробку інформації, дозволить структурним підрозділам сільської ради та депутатському корпусу отримувати оперативну аналітичну інформацію та здійснювати контроль за якісним виконанням сільського бюджету.

 

ІІ.Мета Програми

Метою Програми є підтримка державної політики в сфері казначейського обслуговування, забезпечення належного функціонування в регіоні існуючої системи, удосконалення співпраці Бердичівського управління Державної казначейської служби України Житомирської області з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування громади шляхом впровадження системи дистанційного обслуговування.

 

ІІІ. Основні шляхи та напрямки виконання Програми

Основними шляхами та напрямками виконання Програми є:

забезпечення ефективного управління фінансовими ресурсами місцевих бюджетів шляхом отримання інформації про взяття зобов'язань розпорядниками коштів;

підтримка сільським бюджетом інформаційного та матеріально-технічного забезпечення Управління Державної казначейської служби України, в тому числі і для впровадження програмно-технічного комплексу «Клієнт казначейства – Казначейство»;

створення належних умов праці для спеціалістів Управління та розпорядників і одержувачів бюджетних коштів з метою якісного та оперативного обслуговування сільського бюджету.

 

ІV. Ресурсне забезпечення програми

 

Обсяг бюджетних коштів на виконання Програми, а саме - на придбання меблів, канцелярських товарів (офісного паперу, офісних книг, тонерів для заправки комп’ютерної техніки, поштових конвертів, поштових марок), комп'ютерної та копіювальної техніки, включаючи комп’ютери, сервери, копіювальні апарати, принтери, блоки безперебійного живлення, матеріали та комплектуючі засоби до обчислювальної техніки, визначається щороку, відповідно до бюджетного законодавства, виходячи з конкретних завдань та фінансових можливостей сільського бюджету

 

V.Координація та контроль за виконанням заходів програми

 

Виконання цієї програми забезпечується Бердичівським управлінням Державної казначейської служби України Житомирської області та  виконкомом Семенівської сільської ради.

Координація діяльності щодо виконання заходів програми покладена на Бердичівським управлінням Державної казначейської служби України Житомирської області.

Безпосередній контроль за виконанням заходів і завдань програми здійснює відповідальний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів - головний розпорядник коштів.

За результатами аналізу виконання програмних заходів, з врахуванням змін нормативно-законодавчих актів, що можуть мати місце в ході реалізації програми, допускається коригування заходів, внесення змін і доповнення до програми.

 

 

Сільський голова                                                              Н.В. Семенюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь