Про стан справляння плати за землю

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

від           серпня 2018 року                                                                     №

Про стан справляння плати   за землю

Заслухавши інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури Войтко Н.К. про стан справляння плати за землю. Станом на 1 липня 2018 року до сільського бюджету сплачено плати за землю на загальну суму  1147,9 тис.грн., при планових показниках 909,1 тис.грн., що складає 126,2 %.

Так, земельного податку з юридичних осіб до сільського бюджету надійшло в сумі 90,1 тис.грн., при плані 77,0 тис.грн., що становить 117,0% виконання. Орендної плати з юридичних осіб при плані 650,0 тис.грн., надійшло 665,9 тис.грн., що становить 102,4% виконання. Земельного податку з фізичних осіб при плані 7,1 тис.грн., надійшло до бюджету 131,4 тис.грн., та орендної плати з фізичних осіб надійшло 260,6 тис.грн., при плані 175,0 тис.грн., що становить 148,9 % виконання.

В цілому по Семенівській сільській раді станом на 01.07.2018 року недоїмка по платі за землю  склала 36,8 тис.грн., в тому числі:

•  по Великонизгірецькому старостинському округу в сумі 15,2 тис.грн., з них по орендній платі з юридичних осіб в сумі 9,2 тис.грн., (ТОВ «Делікатес» в сумі 5,3 тис.грн., ПСП «Троянівське» в сумі 3,9 тис.грн.)., по земельному податку з фізичних осіб в сумі 1,2 тис.грн., орендної плати з фізичних осіб в сумі 4,8 тис.грн.,
  • По Закутинецькому старостинському округу по  земельному податку з фізичних осіб в сумі 6,0 тис.грн.,
  • По Іванковецькому старостинському округу в сумі 2,0 тис.грн., з них земельного податку з фізичних в сумі 1,5 тис.грн., орендної плати з фізичних в сумі 0,5 тис.грн.,
  • По Красівському старостинському округу по земельному податку з фізичних осіб рахується недоїмка в сумі 5,5 тис.грн.,
  • По Терехівському старостинському округу рахується недоїмка по земельному податку з фізичних осіб в сумі 3,8 тис.грн.,
  • По Хажинському старостинському округу рахується недоїмка по земельному податку з фізичних осіб в сумі 4,3 тис.грн.

Відповідно до ст.33  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком  сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу економіки та розвитку інфраструктури Войтко Н.К. прийняти до відома.
  2. Виконувачам обов’язки старост Білику А.А. (Великонизгірецького старостинського округу), Юзефовичу В.Н. (Терехівського старостинського округу), Апатову І.А. (Красівського старостинського округу), Ващенко М.М. (Закутинецького старостинського округу), секретарю ради Гортовлюк О.М. (Хажинського старостинського округу) та спеціалісту із земельних питань Лихолат В.А.(Іванковецького старостинського округу) активізувати роботу із землекористувачами  по сплаті недоїмки по земельному податку та орендної плати.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.С.Баценюк.

Сільський голова                                            Н.В.Семенюк