Семенівська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам

Україна

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

Восьма сесія                                                                        Ι скликання

 

 від     08   вересня 2017року                                                                     №  

 

Про надання  дозволу на розроблення

проекту землеустрою  щодо відведення

земельних ділянок громадянам

 

         Відповідно до ст.26  Закону   України « Про місцеве  самоврядування  в Україні», ст.ст. 8, 13, 19, 25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 40, 118, 122 Земельного  кодексу України, розглянувши  заяви   громадян,  сільська  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати   громадянину   Тарасову Сергію Сергійовичу дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтовною площею 0,10  га  у власність для  ведення особисто селянського  господарства   із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Семенівка, вул. Рад  між землекористувачами Слободянюком Григорієм Лукашевичем та Соловей Юрієм Яковичем.

 

2. Надати   громадянці  Тимофєєвій Валентині Михайлівні дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтовною площею 0,25  га  у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд    із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Терехове  вул.Світла, 24.

 

3.Надати   громадянину  Ружицькому  Сергію  Броніславовичу   дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтованою площею 0,25 га.    у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Великі Низгірці     вул. Приміська,13  .

4. Надати   громадянці  Куненковій  Тетяні Петрівні    дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтованою площею 0,50  га.    у власність із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Великі Низгірці  вул.. Ватутіна,2   в тому  числі:

         - 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;

         - 0,25  га для ведення особисто  селянського  господарства.

 

5. Надати   громадянину  Умнову Віктору Васильовичу    дозвіл на розроблення проекту  землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки   орієнтованою площею 0,62  га. для ведення особисто  селянського  господарства    у власність із земель житлової та громадської   забудови за адресою с.Нова Олександрівка  вул.Садова.

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з  питань земельних відносин, будівництва та екології.

 

 

 

Сільський голова:                                                                 Н.В.Семенюк

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь