Сторінка на стадії наповнення

Усіх активних та зацікавлених представників Семенівської об’єднаної територіальної громади запрошую долучитись до процесу створення Стратегії розвитку громади !!!  Стратегія розвитку громади - базовий документ, який визначає бачення, основні напрями розвитку та завдання для нашої громади на довготривалу перспективу. Необхідність розробки Стратегії визначена чинним законодавством та є важливою умовою залучення коштів та інвестицій для розвитку громади. Враховуючи вищенаведене, жителів громади прошу до 31.03.2019 надати до сільської ради / електрона адреса semenivka.otg@ukr.net)інформацію щодо представника (прізвище, ім’я, по батькові, адреса, контактний номер телефону), якого буде рекомендовано включити у Робочу групу стосовно розробки Стратегії розвитку громади.

12:26 18.03.2019

Семенівська сільська рада отримала спільні рекомендації від Житомирської ОДА та ГУ ДФС у Житомирській області щодо вжиття заходів стосовно осіб, які здійснюють господарську діяльність без державної реєстрації. Публікуємо даний лист з метою попередження випадків здійснення господарської діяльності з метою отримання прибутку без державної реєстраці

11:51 04.03.2019

БЕРДИЧІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Днями декотрі засоби масової інформації поширили неправдиву інформацію про те, що  в грудні виплачуватимуться пенсії за грудень нинішнього й  січень наступного року одним платежем.

09:48 22.12.2018