Сторінка на стадії наповнення

Увага!

Семенівська сільська рада повторно нагадує, що з 02.07.2018 року відкрито нові рахунки по сплаті податків, зборів та платежів.

10:31 25.10.2018

Учні Семенівської ОТГ відвідали тренінг на тему:«Шкільне самоврядування: теорія та практика».

Дуже пізнавальною,цікавою та позитивною видалася поїздка до міста Житомир на семінар :«Шкільне самоврядування: теорія та практика». Учні ЗОШ Семенівської ОТГ приймали активну участь у обговоренні шкільного життя,вони ділилися своїми ідеями,навичками,мріями.Також познайомилися з членами Пласту,з їхніми законами.У рамках семінару також відбувся візит до Житомирського міського колегіуму, де діти розповіли своїм одноліткам із Семенівської громади про систему учнівського самоврядування.

16:14 20.09.2018

Представники Семенівської сільської ради приймали участь у тренінгу з Ґендерно-орієнтованого бюджетування(ҐОБ), організований Департаментом фінансів Житомирської ОДА .

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк Олена Сергіївна прийняла участь у 2-х дводенних тренінгах з Ґендерно-орієнтованого бюджетування(ҐОБ), організований Департаментом фінансів Житомирської ОДА за участі представників та представниць фінансових органів Житомирської області.

16:27 18.09.2018

Молодь гуртується і активізується

Недаремно відбулася участь нашої талановитої та активної молоді влітку на Молодіжному Форумі, який проходив з ініціативи Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування у Городницькій ОТГ.

14:43 18.09.2018