Сторінка на стадії наповнення

Відповідно оголошення від 24.06.2024 р. про формування складу Координаційної ради  з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради, що розміщено на офіційному сайті Семенівської територіальної громади на підставі розпорядження Семенівського сільського голови №136-о від 24.06.2024 р. «Про формування складу Координаційної ради  з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради» та Типового положення про Координаційну раду  з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органі місцевого самоврядування, з урахуванням поданих кандидатур, пропонується на затвердження такий склад Координаційної ради:

12:36 08.07.2024

Проект "Брама"

Проект "Брама" - одна з ключових ініціатив, спрямованих на очищення інформаційного простору від впливу дезінформації та російської пропаганди

10:06 17.05.2024