Про неналежне виконання Рудніцькою Ю.Р., Лежнюком Г.Л. своїх батьківських обов`язків

Р І Ш Е Н Н Я

від  18 жовтня 2018 року                                                                    № 127

Про неналежне виконання

Рудніцькою Ю.Р., Лежнюком Г.Л.

своїх батьківських обов`язків

Відповідно до ст.ст. 32, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтею 5 Закону України „Про охорону дитинства”, з метою соціально-правового захисту прав дитини, виконком  сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Попередити громадян Рудніцьку Юлію Робертівну, Лежнюка Геннадія Леонідовича, жителів села Великі Низгірці, про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов`язків та надати їм двомісячний термін для виправлення ситуації в сім`ї. В разі невиконання клопотати про позбавлення Рудніцької Юлії Робертівни, Лежнюка Геннадія Леонідовича батьківських  прав.

2.Громадянам Рудніцькій Юлії Робертівні, Лежнюку Геннадію Леонідовичу створити належні санітарно-гігієнічні  умови для виховання та утримання дітей, забезпечити запас дров та запас продуктів, вжити заходів з припинення зловживання алкогольними напоями, погасити заборгованість за газопостачання, сприяти систематичному відвідуванню занять дитиною Рудніцьким Владиславом Вікторовичем, 2003 року народження, Лежнюку Г.Л. працевлаштуватись.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                            Н.В.Семенюк