У лютому ціна на газ для клієнтів ТОВ “Житомиргаз Збут” знижена

Уряд ухвалив рішення обмежити ціну на газ до рівня 6,99 грн за куб м без урахування вартості доставки газу.

Нагадаємо, що різке зростання ціни газу взимку мало об’єктивні причини і було спричинено різким здорожчанням газу як у світі загалом, так і в Європі зокрема.

Обмеження ціни буде діяти на період карантину у лютому-березні 2021 року. Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2021 №25, за лютий клієнти ТОВ “Житомиргаз Збут” отримають платіжки з ціною 6,99 грн за куб м. У рахунках за січень ціна газу буде 9,91 грн за куб м.

Тож, тепер тимчасово у всіх постачальників газу на ринку ціни будуть однакові. Але однакові ціни зовсім не означають однаковий сервіс та зручність отримання послуг.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ

ІНШІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Ціна на газ

Єдиний кабінет для передачі показників та сплати за газ та його доставку

-

Зручні чат-боти у Viber та Telegram, через які швидко та просто передати показники та сплатити за газ

-

Мобільний додаток простий та зрозумілий

Оплата через Apple/Android Pay

-

І найцінніше для багатьох наших клієнтів - Центри обслуговування поруч, до яких зручно прийти в разі потреби.

-

Використовуйте комфортні та зручні сервіси надійного постачальника ТВІЙ ГАЗЗБУТ, щоб не витрачати зайвий час на питання газу.