"Родина", "Рід" які слова святі Вони потрібні кожному в житті

14 червня у Семенівській школі такими прекрасними словами розпочалось родинне свято ." Дружня сім'я - міцна Україна", яке підготувала фахівець соціальної сфери Центру надання соціальних послуг Чумак О. В . Вона розповіла про значення родини в житті кожної дитини, як любити та поважати своїх батьків і завжди пам'ятати і турбуватись про них. Діти декламували вірші, звучали пісні про родину у виконанні вчителя Бабущака П. М та учениці 8 класу Куценко В., які торкнулись струн кожного серця. Педагог -організатор Нейкалюк Г. О. підготувала брейн-ринг "Родина понад усе", де діти могли розкрити свої здібності та таланти. Вони говорили ласкаві слова про своїх батьків і інсценували модель родини, змагались у веселих конкурсах та іграх, за що і отримали призи. Дуже гарно був поставлений флешмоб у жовто-блакитних кольорах. Всі присутні помолилися за Україну. Також до свята приєднались церкви "Різдва Христового" та "Сілоам" міста Бердичева з казкою "Колобок" у сучасній інтерпретації. Захоплюючими та цікавими для дітей були різноманітні розваги, атракціони. Сподіваємось, що наші дітлахи надовго запам'ятають чудовий та веселий день, створений дорослими.