Виїзний прийом громадян

Пенсійний фонд України продовжує наближувати пенсійні послуги до громадян через відкриття віддалених робочих місць фахівців Фонду. Нове робочие місце облаштували в Семенівській об’єднаній територіальній громаді. Тепер пенсійні послуги можуть отримати жителі наших сіл, третина з яких - пенсіонери.

Відтепер, це дасть змогу мешканцям територіальної громади не витрачати час та кошти на поїздку до районного центру. Раз на місяць вони зможуть отримати послуги  з пенсійних питань безпосередньо за місцем проживання.

На території Семенівської об’єднаної територіальної громади проживає майже п’ять  тисячі жителів, третина з яких— пенсіонери.

Фахівець Пенсійного фонду здійснюватиме прийом в с.Іванківці та с.Закутинці. У адмінбудинку створено комфортні умови для відвідувачів. Спеціаліст управління Пенсійного фонду забезпечений необхідним обладнанням, комп'ютерною технікою. Налагоджено спайп зв'язок з із старостинськими округами громади.