Про затвердження положення про матеріальне стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради
Україна
СЕМЕНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я
Восьма сесія VΙΙ скликання
від 08 вересня 2017 року №
Про затвердження положення
про матеріальне стимулювання працівників
Комунальної некомерційної установи
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Семенівської сільської ради
З метою матеріального стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги», відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України “Про оплату праці”, наказу Міністерства праці та соціальної політики України й Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519 (зі змінами та доповненнями) та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про матеріальне стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради (додаток 1).
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку.
Сільський голова: Н.В.Семенюк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням 8 сесії
Семенівської сільської ради
від 08.09.2017 року №
ПОЛОЖЕННЯ
про матеріальне стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради
Положення про матеріальне стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради (далі – Положення) розроблене відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України “Про оплату праці”, наказу Міністерства праці та соціальної політики України й Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 №308/519 (зі змінами та доповненнями).
Це Положення приймається з метою матеріального стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за сумлінне і якісне виконання поставлених перед ними завдань, забезпечення належного рівня медичного обслуговування, виконавчої та трудової дисципліни.
Матеріальне стимулювання працівників Комунальної некомерційної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (далі – матеріальне стимулювання) здійснюється шляхом виплати матеріальної допомоги, в тому числі на оздоровлення, надбавки до посадового окладу, премії за результатами роботи, з нагоди державних та професійних свят, ювілеїв тощо з метою покращення показників діяльності, матеріальної зацікавленості, підвищення престижності професії, створення належних умов для ефективної діяльності працівників.
Рішення про матеріальне стимулювання (наказ) приймає головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисі доходів і видатків, за погодженням із головою сільської ради.
Фонд матеріального стимулювання працівників утворюється у межах економії коштів, передбачених на оплату праці у центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Матеріальне стимулювання здійснюється за наслідками роботи за місяць, квартал, рік у межах встановленого фонду оплати праці та граничної чисельності працюючих.
Працівникам можуть установлюватись надбавки в розмірі до 50 відсотків посадового окладу (тарифної ставки):
- за високі досягнення у праці;
- за виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання);
- за складність, напруженість у роботі.
Граничний розмір зазначених надбавок для одного працівника не повинен перевищувати 50 відсотків посадового окладу.
У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни зазначені надбавки зменшуються або скасовуються.
Водіям автотранспортних засобів установлюється щомісячна надбавка за класність до тарифної ставки в розмірах:
водіям II класу - 10 відсотків,
водіям I класу - 25 відсотків.
Надбавка нараховується за фактично відпрацьований водієм час.
Матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення, може надаватися працівникові у сумі не більше, ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.
Премія виплачується працівникові відповідно до особистого вкладу у загальні результати роботи.
При визначенні розміру премії враховується:
- виконання заходів та завдань, передбачених виробничими планами, виконання плану амбулаторних відвідувань, повнота обсягу диспансерного нагляду, зниження кількості розходжень між амбулаторним та стаціонарним діагностуванням;
- виконавська дисципліна (виконання окремих доручень керівництва тощо);
- трудова дисципліна;
- інші, визначені в закладі показники;
- до державних і професійних свят, ювілейних дат (50, 55, 60 років, 20, 30, 40 років трудової діяльності в галузі охорони здоров’я).
Розмір премії працівнику визначається за поданням безпосереднього керівника виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) з урахуванням кваліфікаційної категорії, розряду та відповідно до особистого внеску у кінцеві результати роботи.
Керівник закладу має право позбавляти премії частково або повністю у разі порушення трудової, виробничої дисципліни і внутрішнього трудового розпорядку.
Зниження розміру премії або позбавлення її повністю оформляється наказом головного лікаря за період, у якому було допущено порушення, із зазначенням причин.
Працівникам, які пропрацювали неповний місяць у зв’язку з переходом на іншу роботу чи пенсію, скороченням штатів та з інших причин, премія нараховується за фактично відпрацьований час.
За умови економії фонду заробітної плати максимальний розмір премії працівникам закладу не обмежується.
Під систематичним порушенням трудової дисципліни слід розуміти:
- систематичне запізнення на роботу, залишення робочого місця без поважних причин до 3 год. – позбавлення премії до 25%;
- невиконання завдань керівників підрозділів та робіт – позбавлення премії до 50%;
- поява на робочому місці в нетверезому стані – позбавлення премії до 100%;
- прогул, в тому числі відсутність на робочому місці без поважних причин більше 3 год. – позбавлення премії до 100%.
Преміювання працівників за виконання особливо важливої роботи або з нагоди ювілейних та святкових дат з урахуванням особистого вкладу здійснюється в кожному конкретному випадку за наказом головного лікаря та за погодженням з сільським головою.
Матеріальне стимулювання працівників закладу здійснюється не пізніше терміну виплати заробітної плати за місяць.
Секретар ради О.М.Гортовлюк