Про направлення коштів на поточний ремонт адміністративного приміщення Семенівської сільської ради за адресою с. Красівка, Бердичівський район, Житомирська область

П Р О Е К Т Р І Ш Е Н Н Я

від 18 жовтня 2018 року                                                                     № __

Про направлення коштів на поточний

ремонт адміністративного приміщення

Семенівської сільської ради за адресою с. Красівка,

Бердичівський район, Житомирська область

Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури Царапаєвої М. О. про необхідність проведення поточного ремонту адміністративного приміщення Семенівської сільської ради за адресою с. Красівка,  Бердичівський район, Житомирська область, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок на проведення поточного ремонту адміністративного приміщення Семенівської сільської ради за адресою с. Красівка,  Бердичівський район, Житомирська область.

2. Направити кошти в сумі 80414,00 (вісімдесят тисяча чотириста чотирнадцять грн. 00 коп.) гривень на проведення поточного ремонту адміністративного приміщення Семенівської сільської ради за адресою с. Красівка,  Бердичівський район, Житомирська область.

3. Уповноважити сільського голову Семенюк Н. В. укласти  договір з ФОП Козлюком Р. В. на проведення поточного ремонту адміністративного приміщення Семенівської сільської ради за адресою с. Красівка,  Бердичівський район, Житомирська область підписувати всі необхідні документи та вживати заходів, необхідних для виконання даного рішення.

4. Контроль за даним рішенням покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О. С.

Сільський голова                                                             Н. В. Семенюк