Міжнародний день захисту дітей.

Адміністрація Семенівської сільської ради завжди дбає про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Спільно зі Службою у справах дітей Бердичівської райдержадміністрації 31 травня 2018 року було  відзначено свято Міжнародного Дня захисту дітей.

День розпочався з радісних усмішок дітей через гарні враження від участі в іграх, вікторинах, конкурсах, відгадування загадок, танців і солодких призів. Малечу розважали улюблені мультяшні герої, з якими можна було поспілкуватись і сфотографуватись. Тож гості від душі повеселились і активно відпочили.

Зі сцени прозвучало вітання завідувача Центру Носової Тетяни Миколаївни, яка зазначила, що сім'я для дитини - це найбільше щастя на землі. Дбати про дітей, дарувати любов, робити дитинство щасливим - основа  людяності і доброти.

Свято прикрасила концертна програма для гостей, де виступили найкращі танцювальні колективи і відбулися сценічні постанови. Після святкового дійства всі діти отримали прекрасні подарунки та морозиво. У всіх присутніх залишились лише світлі спогади і задоволення у кожного в душі.