Про встановлення засобів примусового зниження швидкості по вул. Бердичівській в с. Великі Низгірці Семенівської сільської ради

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 листопада 2018 року                                                                     № 139

Про встановлення засобів примусового

зниження швидкості по вул. Бердичівській

в с. Великі Низгірці Семенівської сільської

ради

У зв’язку з надходженням звернення до виконавчого комітету Семенівської сільської ради, відповідно до ст. 19, 20 Закону України «Про автомобільні дороги», ст. 7 Закону України «Про дорожній рух» та ст. 30 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху по вул. Бердичівській в с. Великі Низгірці Семенівської сільської ради, виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів («лежачі поліцейські») по вул. Бердичівській (біля Великонизгірецької ЗОШ І–ІІІ ступенів) в с. Великі Низгірці Семенівської сільської ради.

2. Виконавчому комітету Семенівської сільської ради звернутися в Службу автомобільних доріг в Житомирській області для надання дозволу на

встановлення вище вказаного.

3. Виконавчому комітету Семенівської сільської ради замовити виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення засобів примусового зниження швидкості по вул. Бердичівській в с. Великі Низгірці Семенівської сільської ради.

4. Виконавчому комітету Семенівської сільської ради погодити проектно-кошторисну документацію на встановлення засобів примусового зниження швидкості по вул. Бердичівській в с. Великі Низгірці Семенівської сільської ради з підрозділом Національної поліції України в Житомирській області.

5. Контроль за даним рішенням покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баценюк О.С.

Сільський голова                                                            Н.В. Семенюк