Психологічні послуги у Семенівській громаді

м

Популярність психологічних послуг у Семенівська громада набирає обертів: запити на зустрічі зростають, кількість бажаючих збільшується.

Для інформування жителів про наявність психолога у громаді були здійснені виїзди у заклади освіти, де педагогам доведено до відома графік роботи, телефон для запису на консультації, можливість брати участь у групових зустрічах. Цю інформацію вчителі донесуть до батьків, що прискорить та активізує інноваційну послугу для населення. Нагадуємо номер для запису: 093-5151551.

А поки що продовжуються зустрічі жінок групи взаємопідтримки у с. Іванківці.

Ключові фрази учасниць на зустрічі, яка відбулася 24 вересня:

- Я завжди мріяла зустрітися з психологом і поспілкуватися з ним... Моя мрія збулася!

- Я хочу, щоб час, який я тут проведу, був лише моїм часом і лише для мене...

Цього разу тема для обговорення була присвячена взаємовідносинам між чоловіками і жінками. Розмова виявилася емоційною, жвавою. Жінки почали відкриватися і ділитися особистим.

Дуже радіємо за жінок і віримо, що вони знайдуть одна в одній підтримку. Віримо, що це допоможе їм здолати власні внутрішні перешкоди до очікуваного щастя.

Дякуємо Житомирський Оцсссдм за можливість професійно впровадити інноваційну соціальну послугу в громаді.