Про результати атестації педагогічних працівників Семенівської ОТГ у 2018 році

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 18 жовтня  2018 року                                                            №

Про результати  атестації педагогічних працівників

Семенівської  ОТГ у 2018  році

Заслухавши інформацію заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, т. в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Колесник Л.М. про атестацію педагогічних працівників  Семенівської ОТГ у 2018 році, виконком Семенівської сільської ради зазначає,  що відділом освіти, молоді та спорту, закладами освіти   проведена значна робота по виконанню вимог Типового положення  про  атестацію педагогічних працівників.  В усіх закладах вчасно  були створені атестаційні комісії І рівня, а у відділі освіти, молоді та спорту – атестаційна комісія ІІ рівня, затверджені списки вчителів, що атестуються, вивчались  системи роботи вчителів, стан викладання окремих предметів.  Вчителі брали участь у конкурсі «Учитель року – 2018», педагогічній виставці «Освіта Житомирщини – 2018», проводили відкриті уроки, майстер-класи, ділились досвідом роботи на міжшкільних методичних об'єднаннях.   Учні вчителів, що атестувались, показали гарні результати на ІІ (районному ) етапі предметних олімпіад, нагороджені грамотами та дипломами.

Враховуючи вищенаведене, керуючись статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в України»,

виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1.   Інформацію відділу освіти, молоді та спорту  про атестацію педагогічних працівників Семенівської ОТГ  у 2018 році    прийняти  до відома.

2.    Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради (Колесник Л.М.):

1) Здійснювати систематичний контроль за проходженням атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Семенівської сільської ради;

2)  Дотримуватись основних принципів атестації: відкритості, колегіальності, об’єктивності, доброзичливості та гуманного ставлення до педагогічного працівника;

3) Стимулювати безперервне підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, ріст їх професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу.

3. Керівникам  закладів загальної середньої та дошкільної освіти при здійсненні організаційних заходів з питань атестації дотримуватись чинного законодавства та Типового положення  про атестацію педагогічних працівників.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Колесник Л.М.

Сільський голова                                                Н.В.Семенюк