Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Управління агропромислового розвитку

10014, м. Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 3/14 тел. (0412) 47-47-50

E-mail: upragro@agroprom.zt.gov.ua,  код ЄДРПОУ 00730810

Від 23.04.2018 № 634/5

на заміну від 20.04.2018 № 632/5

Керівникам структурних

підрозділів агропромислового розвитку райдержадміністрації

Доводимо до Вашого відома, що найближчим часом Кабінетом Міністрів України будуть затверджені зміни до пункту 9 абзац 1 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107. Із пункту 9 у 1 абзаці будуть забрані слова «у поточному році», а це означає, що до періоду утримання від 1 до 5 місяців станом на 1 травня 2018 року входить молодняк великої рогатої худоби народжений в грудні місяці минулого року.

Разом з тим за молодняк народжений у грудні поточного року бюджетна дотація буде виплачуватись станом на 1 травня 2019 року.

Станом на 01 травня 2018 року приймаються також документи від фізичних осіб для отримання дотації за утримання молодняку віком від 5 до 9 місяців та від 9 до 13 місяців.

Просимо довести дану інформацію до відома голів сільських, селищних, міських рад, рад об’єднаних територіальних громад та врахувати при наданні документів від фізичних осіб для отримання дотації за молодняк.

Голова ліквідаційної комісії,

начальник управління                                                          Р.М.Кирилюк