Про надання погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадян

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                        VΙΙ скликання

від  23 лютого 2018 року                                                             №  318

Відповідно до ст. ст. 26, 59  Закону   України « Про місцеве                                           самоврядування  в Україні», ст.ст. 151,117, 122 Земельного кодексу України, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31.01.2018р.№60 «Питання  передачі земельних ділянок сільськогосподарського  призначення державної  власності у комунальну власність об’єднаних  територіальних  громад»,  розглянувши  заяви  громадян та клопотання  Головного управління Держгеокадастру у Житомирській  області , сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Загребельному Юрію Івановичу  площею 1,0000  кадастровий  номер 1820882400:07:000:0863  для ведення особистого селянського  господарства  по Іванковецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

2.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Калінчуку Василю Анатолійовичу   площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:04:000:0239  для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

3. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Ліпському Олегу Олеговичу  площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:14:000:0023  для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

4. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Пшезмірському Євгену Станіславовичу  площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:05:000:1003 для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

5. Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину Маруськевичу Віталію Анатолійовичу    площею 2,0000  кадастровий  номер 1820887200:05:000:1003  для ведення особистого селянського  господарства  по Хажинському   старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

6.Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Мосійчук Андрію Володимировичу  площею 1,3000  кадастровий  номер 1820880900:04:000:0233 для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

7.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянину  Семенюку Миколі  Андрійовичу   площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:04:000:0230 для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

8.  Надати погодження  на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність громадянці  Семенюк Марії Іванівні   площею 2,0000  кадастровий  номер 1820880900:04:000:0231 для ведення особистого селянського  господарства  по Великонизгірецькому  старостинському  округу  Семенівської сільської  ради Бердичівського району, Житомирської області.

Сільський   голова                                             Н.В.Семенюк